ENEN ITIT RURU LTLT
Puslapis 1 iš 3 «  2  | 3  »
Autorius Keliones
Nežinomas  Parašyta: 31 Gruodžio 2008 16:36
Kelioniu ispudziai :) kur keliavot ? kas patiko, kas nelabai ;) ? Gal imesit foto :) ?
Nežinomas  Parašyta: 31 Gruodžio 2008 17:51
Sausio 10 diena keliu sparnus i Tailanda butu idomu ishgirsti ispudzius ish zhmoniu kurie jau buvo sioj egzotishkoj shalyje ;)
Nežinomas  Parašyta: 31 Gruodžio 2008 18:10
[quote='Hipnotica']Sausio 10 diena keliu sparnus i Tailanda butu idomu ishgirsti ispudzius ish zhmoniu kurie jau buvo sioj egzotishkoj shalyje ;)[/quote]
pats nebuves, bet dar bus progu nulekt :) keli draugai buvo ;) ka paminejo, tai jog viskas labai pigu :) ir ka beveiktum viskas ydomu :)
Nežinomas  Parašyta: 1 Sausio 2009 18:12
as irgi sausio 25 skrendu i Tenerife labiausia noriu zinot koks bus oras,nes kelioniu agenturoi sake bus 20-22laipsniai o netteraso vos 14-16...
Nežinomas  Parašyta: 2 Sausio 2009 00:08
[quote='adolyte']as irgi sausio 25 skrendu i Tenerife labiausia noriu zinot koks bus oras,nes kelioniu agenturoi sake bus 20-22laipsniai o netteraso vos 14-16...[/quote]
del visako striuke pasiimk :D
Nežinomas  Parašyta: 2 Sausio 2009 23:05
Galiu papasakot siek tiek... ;DP
Londonas jau niekam nebe naujiena, nes ten ytariu gyvena puse lietuvos ;DD bet mane jis labai traukia :)
Ir turejau proga pernai jame apsilankyti... :)
Viskas NUOSTABU! ;D
Tikrai.
Zmones visur su sypsena veide, malonus, mandagus (garantuoju ne visi, bet as sutikau tik tokius, nzn kodel man taip pasiseke ;D)...
Big Ben'as, Tower Bridge'as, Parlament Palace ir tie sustinge vyrukai prie duru ir dar visur kur tokie sExy ;DD
Zodziu nemoku nupasakot, reikia paciam nukeliaut ir pamatyt, bet ten Nuostabu :)
Taigi jei turit pakankamai pinigeliu-lekit ten, tikrai turesit saunias atostogas ;]

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 4 Sausio 2009 03:13
Buvau: Kroatijoi, Belgijoi, Slovakijoi, Vengrijoi, Lenkijoi, Estijoi, Latvijoi, Ispanijoi, Turkijoi, Francijoi, Vokietijoi, Egipte, Rusijoi, Ukrainoi.
Ir ish tu visu labiausiai patiko Ispanija ir Francija(nes ten buvo kompanija nereali) ;) o kitos shiaip nieko :)
Zadu dar daug kur nulekt, paziuret pasauly kuri mes dar neuzhtershem galutinai ;)
Nežinomas  Parašyta: 4 Sausio 2009 16:56
Aš šiaip daug keliauju, tačiau labiausiai man patikusi šalis, kurioje teko pabuvoti - Singapuras. :) Galima būtų pasakoti ir pasakoti.. Jei papasakoti apie Singapuro vietoves, tai labai patiko Sentozos sala. Tai lyg rojus žemėje. Laikas bėga labais smagiai ir greitai. Ten pilna visokiausių atrakcionų parkų, zoologijos sodų, papludimių. :) Visur palmės, baltas smėlis ir žydras vanduo! O dieną praleidus Sentozoje, lekiam į miesto centrą. Čia nieko konkretaus nesiųlysiu, nes čia tiek visko daug, kad galvelė net apsisuktų. Kas labiausiai nustebino, kad čia, miesto centre beveik viskas dirba kiaurą parą.. barai, parduotuvės, klubai ir panašiai.. Vidurnakty čia žmonių žymiai daugiau, nei bet kuriame Lietuvos mieste per kokią šventę. Dar kas nustebino, tai zmonės. Visi draugiški, paslaugūs ir malonūs. Dauguma iš jų yra tamsiaodžiai (filipiniečiai, indusai). Tai ten, baltasis žmogus, jautiesi kaip karalius. Visur kviečia, viską siūlo, visi kalbina.. Ir kas svarbiausia, tenais važiavau gruodžio mėnesį, o oro temperatura buvo +33. Po Singapuro daug dar keliavau po Europą, tačiau jau nei viena šalis man nebepadarė tokio didelio įspudžio. Tai, kad patariu ten visiems nuvažiuoti! ;)
Nežinomas  Parašyta: 5 Sausio 2009 01:56
Labas.as nesenai buvau Paryziuje..Labai patiko..Noreciau dar kartuka ten nuvaziuot.Pasakiskai grazus miestas.Tik zmones labai salti ir grubus ir nevisada noriai padeda tau.Bet siaip labai patiko.Siulau visiems kas dar nebuvo butinai nuvaziuoti.
Dabar planuoju kelione i Ispanija.Labai noriu ten nuvaziuoti.Pasiilgau saules.
As gyvenu Airijoje.Saule cia retas reiskinys.Todel norisi keliu sauletu savaiciu.
Gal kas esate buve ispanijoje Alikanteje?
Parasykite atsiliepimus.Butu malonu suzinoti ka ten galima aplankyti.
Nežinomas  Parašyta: 5 Sausio 2009 12:40
Vasara teko buti Paryziuj, tikrai labai grazus miestas... :)
imetu pora nuotraukyciu bendro vaizdo... :)
Puslapis 1 iš 3 «  2  | 3  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį