RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 2 iš 3 «  1  | 3  »
Autorius Keliones

Burtininkas_Tau, 33
Įrašai: 9
 Parašyta: 26 Sausio 2009 22:35
sveiki vasara keliausiu po Europa su nameliu ant ratu :D ka patartumet aplankyti ko ne kokias valstybes praleisti ? :) butu malonu jei pasisakytumet :)

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 30 Sausio 2009 23:07
[quote='Burtininkas_Tau']sveiki vasara keliausiu po Europa su nameliu ant ratu :D ka patartumet aplankyti ko ne kokias valstybes praleisti ? :) butu malonu jei pasisakytumet :)[/quote]

paimk mane kartu, ir nevaziok i lenkija :D

Burtininkas_Tau, 33
Įrašai: 9
 Parašyta: 4 Vasario 2009 13:19
[quote='LiToK']sveiki vasara keliausiu po Europa su nameliu ant ratu :D ka patartumet aplankyti ko ne kokias valstybes praleisti ? :) butu malonu jei pasisakytumet :)

paimk mane kartu, ir nevaziok i lenkija :D[/quote]


mes pro lenkija tik pravaziuosim :D ok imu tave turesiu su kuo gert :D

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 12 Vasario 2009 13:13
[quote='Burtininkas_Tau']sveiki vasara keliausiu po Europa su nameliu ant ratu :D ka patartumet aplankyti ko ne kokias valstybes praleisti ? :) butu malonu jei pasisakytumet :)

paimk mane kartu, ir nevaziok i lenkija :D


mes pro lenkija tik pravaziuosim :D ok imu tave turesiu su kuo gert :D[/quote]

wuhuu :D

Burtininkas_Tau, 33
Įrašai: 9
 Parašyta: 14 Vasario 2009 23:22
[quote='LiToK']sveiki vasara keliausiu po Europa su nameliu ant ratu :D ka patartumet aplankyti ko ne kokias valstybes praleisti ? :) butu malonu jei pasisakytumet :)

paimk mane kartu, ir nevaziok i lenkija :D


mes pro lenkija tik pravaziuosim :D ok imu tave turesiu su kuo gert :D

wuhuu :D[/quote]

tai varai jo? :D
Nežinomas  Parašyta: 4 Kovo 2009 23:38
Jeigu kas nesulaukia pasiulymu kur ir ka galima apziureti,tai galite kazka rasti ir paieskos sistemoje.Pvz google.ivedat places to visit ar kazka panasaus ir gausite.be to galima ir nuotraukas is vietoviu pamatyt,tik pries tai pasvaiskite rodyti paveikslelius ar kazkaip ten panasiai vadinasi.

As buvau Rusijoj,Ukrainoj,Uk,Airijoj,Turkijoj. Konkreciai Turkijoj-Kusadasi kurortiniam mieste.labai patiko...na o pirmosios paminetosa salys taip nesuzavejo,vien del zemo aptarnavimo lygio...visur,kur tik besikreipsi,bauginanciu ispejimu pries kelione(kokia sali pasirinkai ir t.t.) ir saltu zmoniu veidu...
GEru keliones ispudziu jei kas keliaujat!
Nežinomas  Parašyta: 12 Kovo 2009 23:31
na europoj kiek kur teko man pabuvoti,neisdildinamiausi ispudziai liko Prancuzijos valstybelej Monace,kazkas tikrai nerealaus,jaxtos,prabanga,Monte Carlo kazino,deja i vidu griestai jaunesniu nei 21 neileidzia,tai pastebet tik is sono galima buvo,na zodziu,likau as suzaveta [f81] va ir daryta foto tenais

tigre, 31
Įrašai: 6
 Parašyta: 22 Kovo 2009 22:56
ka geriausia pasiimti yilga kelione autobusu?:)
Nežinomas  Parašyta: 22 Kovo 2009 23:38
GERAI TEN KUR MUSU NERA... CHI CHI chi.... visur grazu, bet kiek teko pasitrankyt po pasauly tai geriausi prisiminimai pasiliko is krymo... o europa is principo visa vienoda. reikia pagyvent ilgiau saly kad is tikruju pamatyti kas per salis yra

Erikutiz, 34
Įrašai: 116
 Parašyta: 23 Kovo 2009 01:41
[quote='tigre']ka geriausia pasiimti yilga kelione autobusu?:)[/quote]

PSP , fotika , drauge :D
Puslapis 2 iš 3 «  1  | 3  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį