ITIT RURU LTLT ENEN
Puslapis 3 iš 3 «  1  | 2  »
Autorius Keliones

tigre, 31
Įrašai: 6
 Parašyta: 23 Kovo 2009 10:50
[quote='Erikutiz']ka geriausia pasiimti yilga kelione autobusu?:)

PSP , fotika , drauge :D[/quote]

neysivaizduoju, kaip keliaas dienas būtų galima išgyvent tik su šiais dalykais XD [f10]

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 5 Balandžio 2009 09:07
[quote='Erikutiz']ka geriausia pasiimti yilga kelione autobusu?:)

PSP , fotika , drauge :D[/quote]

dar euru galima :D
Nežinomas  Parašyta: 12 Balandžio 2009 00:49
Dievinu keliones! Buvau Latvijoj, Lenkijoj, Čekijoj, Vokietijoj, Turkijoj. Labiausiai patiko Turkija ir Vokietija. Vokietijos Bravarijos kraštas tikrai vertas dėmesio ne tik dėl gamtos, bet ir dėl ypatingai skanaus alaus :D Turkijoj labiausiai žavėjo malonūs žmonės ir tikrai ne įkyriai (gal būt vienas kitas:D), taip pat saulė, vanduo.. Labai norėčiau į abi šalis dar kartą sugrįžti. Kitose šalyse buvau labai trumpai tai ir papaskoti nelabai turiu ką. Tikiuos šiais metais išvysti Egiptą arba Graikiją ;]

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 14 Balandžio 2009 22:03
per daug parasei, fpadlu skaityt :)
Nežinomas  Parašyta: 29 Gegužės 2009 15:56
Be pavydo :)))))))))))))
Nežinomas  Parašyta: 29 Spalio 2009 10:43
teko buti ispanijoj visai nuostabiai atroddo viskas
Nežinomas  Parašyta: 2 Lapkričio 2009 15:55
buvau ispanijoi buvau egipte visur pobiski patiko
Nežinomas  Parašyta: 12 Vasario 2010 04:04
naujoji zelandija!!! kazkas nerealaus..:) 100% noresit sugrizt atgal

Ravi, 40
Įrašai: 1
 Parašyta: 18 Rugsėjo 2010 16:47
Tailande nera jau taip viskas pigu. Siulyciau pasiimti kreditine kortele (del visa ko :) ). Pati ten buvau gruodzio men. Rekomenduoju isbandyti tailandietiska masaza, paragauti tailandietisku vaisiu, gatves restoraneliuose arba tiesiog ant vezimeliu kepamo maisto (apsinuodijimai Tailande yra tikrai reti lyginant su Egiptu ar kokia Turkija), nueiti i Ping Pong pogrindini sou (joi dazniausiai uztenka pamatyti viena karta, bet bendram "issilavinimui" idomu pamatyti) :)
Ir dar - vietines grazuoles-buve vyrai nuo merginu skiriasi tuo, kad turi dideles pedas, visas kitas kuno dalis jau buna susitvarke taip, kad tikrai neatskirsi :)
Geru atostogu :)

Intrigantas, 53
Įrašai: 1
 Parašyta: 21 Lapkričio 2011 16:46
Uzmaciau superini dalyką "Hotel Jurmala SPA tik 249 Lt/2 asmenims"; Apgyvendinimas + pusryčiai + SPA (su procedūromis ir neribotos trukmės vandens, pirčių zona). Kas su manim? Dalinuosi nuoroda, kad zinotumet kur romantiskai nusivezti savo damas ;)
http://www.zigzag.lt/index.php/pageid/2118
Puslapis 3 iš 3 «  1  | 2  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį