RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Autorius Langai rasoja
Nežinomas  Parašyta: 10 Vasario 2009 10:42
Kas turejo tokiu problemu ?

edgarelis, 35
Įrašai: 23
 Parašyta: 10 Vasario 2009 13:48
kiek esu pastebejes ant visu audiniu taip yra :) biskuti langely praveri ir vsio viska nutraukia :D cia yra beDA!
Nežinomas  Parašyta: 10 Vasario 2009 23:07
pasikeisk salono filtra.
Nežinomas  Parašyta: 10 Vasario 2009 23:14
Keičiausi salono filtrą, bet veltui. Dar priėjimas durnas pas mane, reik gerokai paardyt kol daeini... Ir nifiga nepadėjo. Rasoja toliau. Kita liga gali būti sugedęs "perėjimas" oro paėmimo iš lauko arba salono, t.y. užstrigus sklendė, arba nulūžęs jos judinimo mechanizmas.
Nežinomas  Parašyta: 11 Vasario 2009 00:08
[quote='HAMMER']Keičiausi salono filtrą, bet veltui. Dar priėjimas durnas pas mane, reik gerokai paardyt kol daeini... Ir nifiga nepadėjo. Rasoja toliau. Kita liga gali būti sugedęs "perėjimas" oro paėmimo iš lauko arba salono, t.y. užstrigus sklendė, arba nulūžęs jos judinimo mechanizmas.[/quote]


pas tave pucia ora peciukas??? :D

screamer, 38
Įrašai: 2
 Parašyta: 13 Vasario 2009 23:51
pasikeisk salono filtra pirmiausia
Nežinomas  Parašyta: 14 Vasario 2009 17:22
Silta oriuko reikia, arba vaziuok langucius atsidares ;D
Nežinomas  Parašyta: 17 Vasario 2009 02:06
jei salono filtra pakeitus vistiek rasoja, vadinasi peciukas nesandarus ir kondensatas papuola i salona. be to gali rasot del dregmes ant kilimeliu, jei sniego daug prineshi ir nespeja isdziut, tai ryte viska rasi ant stiklu is vidaus.

Erikutiz, 34
Įrašai: 116
 Parašyta: 26 Vasario 2009 12:24
Gert maziau reikia nerasos langai :D kazhkokie jus cia ne audistai. Oubi gi neluzhta ir negenda :)
Nežinomas  Parašyta: 4 Kovo 2009 10:24
eee :) tsssss jau patyletum :D
cia draugai su pachmielu ilipa :D
[quote='Erikutiz']Gert maziau reikia nerasos langai :D kazhkokie jus cia ne audistai. Oubi gi neluzhta ir negenda :)[/quote]
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį