ENEN ITIT RURU LTLT
Puslapis 6 iš 11 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  »
Autorius Idealus savaitgalis

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 27 Lapkričio 2008 14:44
[quote='yrrut']Mano idealus savaitgalis turetu prasideti 5dienio vakara klube arba kokiam geruliskame renginy, ar teminiame vakarelyje, tada tuc tuc iki ryto, po visko kur nors papusryciauti,arba afteriukyje arba ciliake suvalgyti italiska deserta,o tada miegooot, bet nebutinai namo :D po saldaus ir grozio miego reiketu paguleti vonioje su daug burbulu ir zvakiu,kad kunas akys ir protas atsipalaiduotu :)~~~ o sestadienio vakaras galetu buti ramesnis ir turiningesnis, pvz kelione iki juros paskaiciuoti krentanciu zvaigzdziu :D vaje..kai paneles duota valia fantazijai, vaikinai tikriausiai nespeja pildyti musu uzgaidu :D[/quote]

prie juros zhvaigzhdes mmm kaip romantika kvepia :D
Nežinomas  Parašyta: 27 Lapkričio 2008 19:11
[quote='LiToK']kur nors bahamu saloj. + 30 laipsniu. gulim deginames su trim draugem ant gultu sale jura osia ir vyrai vergauja :DD 10 su palmiu lapais veduoja ,trys vyrai vynuoges nesa ,kiti trys pedu masazus daro :DDD bl bl ot rojus butu :DDD

feministe :D[/quote]
NORMALI KA AS ZINAU :DDD
Nežinomas  Parašyta: 1 Gruodžio 2008 21:36
Idealių savaitgalių nebuna, kažkas vistiek kiša koją. O šiap pas mane kiekvienas savaitgalis kazko idomus

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 2 Gruodžio 2008 18:14
[quote='eglutenr1']Idealių savaitgalių nebuna, kažkas vistiek kiša koją. O šiap pas mane kiekvienas savaitgalis kazko idomus[/quote]

neteisi tu chia ;) buna idealiu :)

inproofas, 36
Įrašai: 286
 Parašyta: 2 Gruodžio 2008 20:44
[quote='LiToK']Idealių savaitgalių nebuna, kažkas vistiek kiša koją. O šiap pas mane kiekvienas savaitgalis kazko idomus

neteisi tu chia ;) buna idealiu :)[/quote]
jo pritariu sitam pidariukui :D nevisada kazkas koja ikisa nes buna bekoju zmoniu juk ! [e18]

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 3 Gruodžio 2008 17:35
[quote='inproofas']Idealių savaitgalių nebuna, kažkas vistiek kiša koją. O šiap pas mane kiekvienas savaitgalis kazko idomus

neteisi tu chia ;) buna idealiu :)
jo pritariu sitam pidariukui :D nevisada kazkas koja ikisa nes buna bekoju zmoniu juk ! [e18][/quote]

kiek pas mus ju idealiu buna? visi ish visu? :DD

Pride_FC, 37
Įrašai: 20
 Parašyta: 3 Gruodžio 2008 22:51
idialus savaitgalis - kai atsikeli antradieny ir nix... neatsimeni kas prasidejo penktadieny...

eupHHoria, 34
Įrašai: 67
 Parašyta: 4 Gruodžio 2008 10:04
arba geriausia kai isvis nei vieno savaitgalio neprisimeni;DD
Nežinomas  Parašyta: 4 Gruodžio 2008 13:49
Idielus savaitgalis tai:
Penktadieni prisigerti kad nx:) pasitusint, sestadieni atsigauti iki vakaro eit toliau tusintis:) na o sekmadieni visa diena miegoti hehe:)
kaip sakoma ne balius jei 1. neprisigeri 2. nepermiegi su kazkuom ir 3. jei nesusimusi:D tai nebalius tada:D hehe jook :P~

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 6 Gruodžio 2008 13:26
taip ir yra ;D
Puslapis 6 iš 11 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį