ITIT RURU LTLT ENEN
Puslapis 3 iš 11 «  1  | 2  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  »
Autorius Idealus savaitgalis
Nežinomas  Parašyta: 6 Lapkričio 2008 14:33
[quote='inproofas']hmmm...idealus, tobulas ar dar koks...svarbiausia, kad butu gera nuotaika, ir kad nebutu jokiu planu, viskas ekspromtu, tuomet tikrai jis buna kazkuom isskirtinis...:P[/quote]


[hr /][quote][size=3][color=#ff0000]prisigert reik ir tikrai bus isskirtinis ir tobulas savaitgalis[/color][/size][c16][/quote]


Na kas kam galvoje [f86]

inproofas, 36
Įrašai: 286
 Parašyta: 6 Lapkričio 2008 15:25
[quote='Lowenbrau']hmmm...idealus, tobulas ar dar koks...svarbiausia, kad butu gera nuotaika, ir kad nebutu jokiu planu, viskas ekspromtu, tuomet tikrai jis buna kazkuom isskirtinis...:P[/quote]


[hr /][quote][size=3][color=#ff0000]prisigert reik ir tikrai bus isskirtinis ir tobulas savaitgalis[/color][/size][c16]

Aga veliau girtam vaziuoti prie ezero ?:DDD[/quote]

eeee Kalianas :D ci jau idelus 3dienis berots gaunas :D na seip ir toks man patiko ziaurei :D prisigerem su triusikais vidury dienos iki masinos paskui kol davaziavom suoliuka sulauzem :D nu krc :D tai ne idealus tai [b]tobulas[/b] :D

inproofas, 36
Įrašai: 286
 Parašyta: 6 Lapkričio 2008 15:26
[quote='limsi']hmmm...idealus, tobulas ar dar koks...svarbiausia, kad butu gera nuotaika, ir kad nebutu jokiu planu, viskas ekspromtu, tuomet tikrai jis buna kazkuom isskirtinis...:P[/quote]


[hr /][quote][size=3][color=#ff0000]prisigert reik ir tikrai bus isskirtinis ir tobulas savaitgalis[/color][/size][c16]


Na kas kam galvoje [f86][/quote]

na nezinau kaip jum Panele, bet asm. man nera savaitgalis tobulas jei nezinai ka daryt. isivaizduok atsikeli ryte ir ka veikt ? hm.. ir fsio jau gruzas :D

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 6 Lapkričio 2008 16:15
[quote='inproofas']hmmm...idealus, tobulas ar dar koks...svarbiausia, kad butu gera nuotaika, ir kad nebutu jokiu planu, viskas ekspromtu, tuomet tikrai jis buna kazkuom isskirtinis...:P[/quote]


[hr /][quote][size=3][color=#ff0000]prisigert reik ir tikrai bus isskirtinis ir tobulas savaitgalis[/color][/size][c16]


Na kas kam galvoje [f86]

na nezinau kaip jum Panele, bet asm. man nera savaitgalis tobulas jei nezinai ka daryt. isivaizduok atsikeli ryte ir ka veikt ? hm.. ir fsio jau gruzas :D[/quote]
a shtoby negruzitsa ;D idiosh v nis s sosedom ukuritsa ;D
Nežinomas  Parašyta: 6 Lapkričio 2008 17:20
Geriausias savaitgalis bent jau man tai kai galiu iseiti i zygi... Arba bent pusdieni praleisti saudykloje....
Nežinomas  Parašyta: 7 Lapkričio 2008 12:28
[quote='inproofas']hmmm...idealus, tobulas ar dar koks...svarbiausia, kad butu gera nuotaika, ir kad nebutu jokiu planu, viskas ekspromtu, tuomet tikrai jis buna kazkuom isskirtinis...:P[/quote]


[hr /][quote][size=3][color=#ff0000]prisigert reik ir tikrai bus isskirtinis ir tobulas savaitgalis[/color][/size][c16]

Aga veliau girtam vaziuoti prie ezero ?:DDD

eeee Kalianas :D ci jau idelus 3dienis berots gaunas :D na seip ir toks man patiko ziaurei :D prisigerem su triusikais vidury dienos iki masinos paskui kol davaziavom suoliuka sulauzem :D nu krc :D tai ne idealus tai [b]tobulas[/b] :D[/quote]

Tai jau tikrai kad tobulas :D
Bet tai px ne masina o tankas buvo :D

Nuogas, 35
Įrašai: 18
 Parašyta: 9 Lapkričio 2008 01:16
COMA

inproofas, 36
Įrašai: 286
 Parašyta: 9 Lapkričio 2008 17:33
[quote='Lowenbrau']hmmm...idealus, tobulas ar dar koks...svarbiausia, kad butu gera nuotaika, ir kad nebutu jokiu planu, viskas ekspromtu, tuomet tikrai jis buna kazkuom isskirtinis...:P[/quote]


[hr /][quote][size=3][color=#ff0000]prisigert reik ir tikrai bus isskirtinis ir tobulas savaitgalis[/color][/size][c16]

Aga veliau girtam vaziuoti prie ezero ?:DDD

eeee Kalianas :D ci jau idelus 3dienis berots gaunas :D na seip ir toks man patiko ziaurei :D prisigerem su triusikais vidury dienos iki masinos paskui kol davaziavom suoliuka sulauzem :D nu krc :D tai ne idealus tai [b]tobulas[/b] :D

Tai jau tikrai kad tobulas :D
Bet tai px ne masina o tankas buvo :D[/quote]

tai kur ten tankas nebus lekt per graveika 80 :D ir rekt as tanke man px :D o paskui suoliukus su galiniu bamperiu lauzyt o paskui gryzt ir prisigert vel :D
Nežinomas  Parašyta: 9 Lapkričio 2008 23:13
kai sedi priesais veidrodini stala , o ant to stalo nebetkas o 'šepečiai'
Nežinomas  Parašyta: 10 Lapkričio 2008 00:39
Idealus savaitgalis toks kurio lauki kita savaite :) Butent man butent sitas geras tuo , kad galejau nieko neveikti, apie nieka negalvoti...
Puslapis 3 iš 11 «  1  | 2  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį