RURU LTLT ENEN ITIT
Blogs

Anticeliulitiniai kremai: veiksmingi ar neveiksmingi?

2009 06 15 | keywords: kremai, celiulitas

+1

Ir iš kur tas nelemtas celiulitas atsiranda? Teigiama, kad dėl sulėtėjusios medžiagų apykaitos riebalinėse ląstelėse ima kauptis vanduo, riebalai ir ne visiškai oksiduotų medžiagų perteklius. Bloga mityba, nejudrus gyvenimo būdas, paveldimumas, stresas, kai kurių kontraceptinių priemonių vartojamas ir kt. gali sąlygoti celiulito atsiradimą. Aptikusios celiulitą ir išvydusios reklamą televizoriaus ekrane ar žurnaluose, kurioje besišypasanti mergina su tobulomis kūno linijomis tikina, jog visa tai dėka jos naudoto anticeliulitinio kremo, nejučia kyla noras įsigyti kosmetikos gaminį, kuris daro stebuklus. Tik vienas minusas - po dviejų ar trijų savaičių dažnai tikėjimą stebuklu keičia nusivylimas. Ir tuomet galvoje sukirba dar viena mintis: „O gal tik šis kremas man nepadeda, o gal reiktų pabandyti kitą?“. Ir tik po daugkartinio nesėkmingo bandymo viltis išsigelbėti nuo siaubūno celiulito ima blėsti. Iš tiesų, jei egzistuotų toks stebuklingas kremas, kurio dėka po keturiolikos ar daugiau dienų celiulitas išnyktų kaip dūmas, moterys jau seniai būtų pamiršusios celiulitą ir apie jį niekas nerašytų.

„Apelsino žievelė“ ar „Dermopanniculosis derformans”, kaip celiulitą bepavadinsi jis reiškia vieną – odos pakitimus, kuriuos moterys stengiasi paslėpti. Tiesa, naudojant kai kuriuos anticeliulitinius kremus kūno oda tampa lyg ir švelnesnė, bet teigiama, kad tai nėra tas rezultatas, kurio nebūtų galima pasiekti įsigijus tiesiog kūnui skirtą drėkinamąjį kremą, be to įtakos turi ir kremo įmasažavimas į odą. Tik celiulitas kaip atsirado, taip ir neišnyko.

Taigi, ką daryti? Aišku tik viena, specialistai teigia, kad būtina subalansuoti mitybą, tam tikrą laikotarpį laikytis dietos, valgyti daugiau vaisių, daržovių, per dieną išgerti nemažiau kaip 2 litrus vandens. Pataria atsisakyti saldžių gazuotų gėrimų, riebių ir rūkytų mėsos gaminių, mažiau vartoti ar visai atsisakyti alkoholinių gėrimų (jie lėtina toksinų pasišalinimo iš organizmo procesą), nevartoti druskos (nes ji trukdo iš oraganizmo pasišalinti skysčiams). Ir tai dar neviskas – būtina sportuoti, jei nėra noro namuose, tuomet užsirašykite į sporto klubą (gali būti, kad prisiminusios, jog už sporto klubo abonementą sumokėjote sunkiai uždirbtais pinigais, priversite save sportuoti). Fizinis krūvis pagreitina kraujotaką, degina riebalus, kūnas tampa stangresnis ir oda atrodo dailesnė. Na, o šalia visų šių kovos su celiulitu būdų galite pasitelkti ir anticeliulitinį kremą ar losjoną. Kai kurie kremai tiesiog šiek tiek palengvins kovą su celiulitu pradinėse jo stadijose. Vyraujančios šių kremų sudedamosios dalys: gebenės lipikės (teigiama, kad jų ekstraktas skatina susikaupusių skysčių pašalinimą iš audinių); azijinės centelės (teigiama, kad jų ekstraktas turi dvi svarbias savybes: pirma – stiprina venų sieneles, antra – stimuliuoja fibroblastus, jungiamojo audinio ląsteles, gaminančias tarpląstelinio užpildo komponentus); kofeinas; aminofilinas; paprastojo lazdyno riešutai; L-karnitinas ir kt.

Tik svarbu atkreipti dėmesį, kokia šių ar kitų sudedamųjų dalių koncentracija kosmetikos gaminyje, t.y. jei naudingos medžiagos kremo sudėtyje yra mažas kiekis, greičiausiai kremo veiskmingumas bus menkas arba išvis jokio poveikio odai nedarys. Galima netgi teigti, kad egzistuoja tiesioginis ryšys tarp kosmetikos gaminio kainos ir veiksmingumo.

Taigi, nėra ko dūsauti žvelgiant į reklamose matomas merginas ir laukti rankas sudėjus, kol bus išrastas stebuklingas anticeliulitinis kremas. Tiesiog reikia ryžtingai paskelbti karą celiulitui ir pakeisti savo įpročius ir gyvenimo būdą, kuris padėjo atsirasti celiulitui.[color=#0000ff][/color]
Comments(0)
No Data Found
Post a Comment
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Voting Poll

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį