RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 2 iš 8 «  1  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  »
Autorius Anekdotas
Nežinomas  Parašyta: 15 Lapkričio 2008 11:25
Valera privet
U Artioma problemi....

on umer
Nežinomas  Parašyta: 20 Lapkričio 2008 05:57
Prie upelio augo trys rożės. Buvo labai karšta diena.
Pirmoji rożė ir prašo upelio:
-Upeli, upeli duok atsigerti.- Tada upelis taip atsakė:
-Duok lapelį, duosiu atsigerti.- Davė rożė lapelį ir
nenuvyto nuo kaitrios saulės. Tada antroji prašo upelio:
-Upeli, upeli duok atsigerti.- Upelis taip atsakė:
-Duok lapelį, duosiu atsigerti.- Davė rożė lapelį ir
nenuvyto nuo kaitrios saulės. Tada trečioji prašo upe-
lio:
-Upeli, upeli duok atsigerti.- Upelis vėl paprašė:
-Duok lapelį, duosiu atsigerti.- Nedavė rożė lapelio ir
nuvyto…

TAD IšGERKIM Už TAS MOTERIS, KURIOS DUODA, BET NEVYSTA
Nežinomas  Parašyta: 20 Lapkričio 2008 08:44
Ėjo ėjo ežiukas mišku.. ir nuėjo.
Nežinomas  Parašyta: 20 Lapkričio 2008 21:44
Nutarė vilkas ir lapė varyt į Kiniją gyvent, prie jų panoro prisijungt ir
chamiakas. Kad būtų lengviau su vietiniais kinais bendraut, nutarė visi
pasikeist vardus į lengviau suprantamus.
Vilkas sako:
- Aš būsiu Vui.
Lapė:
- O aš Lui.
Chamiakas:
- O aš tai išvis tada niekur nevažiuosiu.
Nežinomas  Parašyta: 26 Lapkričio 2008 11:43
Mokytoja atneše i klase ir pakabino ant sienos akta.
- Kas tau, Onute, cia labiausiai patinka ?
- Akys.
- O tau, Jonuk?
- Krutys.
- Lauk iš klases!!!
- O tau, Petriuk?
- Išeinu, išeinu,...
Nežinomas  Parašyta: 28 Lapkričio 2008 11:05
Klausimas:
Kas geriausiausi vartininkai pasaulyje?
Atsakymas:
Moterys,nes ner pasauly zmogaus kuris vienu metu atlaiko du kamuolius ir dar privercia apsivemti puoleja!
Nežinomas  Parašyta: 28 Lapkričio 2008 11:07
Kontoroje įsidarbino nauja darbuotoja, turinti nerealiai didelius papus. Po to kontoros darbas eme eiti kaip papuola: vyrai žiūri tik į naują darbuotoją, moterys tik ją teaptarinėja... Po kiek laiko, pamatęs, kad reikalai blogi, naująją darbuotoją išsikvietė direktorius:
- Žinote, man labai gaila, bet manau, kad teks jus atleisti...
- Bet kodėl? Pasakykite atvirai, gal problema lengvai išsprendžiama?
- Bijau, kad ne. Problema tame, kad jūs turite labai didelę krūtinę.
Mergina, tai išgirdusi, nusišypso ir taria:
- Jei tik tiek, tai mes tai pataisysim dabar pat!
Ji pasikelia megztinį, išsitraukia prikabinamą krūtinę ir išmeta ją į šiukšlių dėžę. Paskui klausia:
- Ar viskas dabar gerai?
- Taip, - liūdnai atsako direktorius, - galite eiti...
Mergina išeina. O direktorius ilgai ilgai žiūri į šiukšlinę, paskui išsitraukia iš burnos dirbtinius dantis, meta jus į tą pačią šiukšliadėžę ir taria:
- Kandžiokit, juk taip norėjot!
Nežinomas  Parašyta: 5 Gruodžio 2008 02:10
ejo ejo ejo eziukas ....
nu ir nuejo ...
Nežinomas  Parašyta: 13 Gruodžio 2008 03:42
cia is gyvenimo patirties draugas man rase:
Sveikatą išsunkiančiu darbu, pagaliau užssidirbusi „babkių“ ir sąžiningai „atsimokiusi“ vairavimo kursuose (jei šį procesą iš vis galima pavadinti „mokymusi“), mano žmonos draugė Liubaška įsigijo naują „Fiat Punto“. Šį reikalą „aplaistėm“, žibintus ir stiklą „nuplovėm“, padangas paspardėm, signalą paspaudinėjom.
Griausmas trenkė po savaitės, kai, važiuojant iš darbo ir suskambėjus „mobiliakui“, jis visas net išsipūtė nuo Liubos verksmų ir baisios žinios: mašina sudaužyta. Tarp kitko, anot Liubaškos - „suvaryta nepataisomai“. Kai paklausiau, kas gi vis dėl to atsitiko konkrečiai, Liubaška mane „užmušė“ savo išsireiškimu, kad net „dugno apsauga“ nutrūko. Ne, aš ir jau ne vienus metus nervingai rūkau, kai visokie pseudo meistrai autoservise landžioja po mano „kregždutę“, tačiau turiu pripažint, niekada nesu girdėjęs apie tokią nežinomą detalę, kaip „dugno apsauga“. Tačiau veidu kristi į purvą ir pasirodyti prieš Liubašką paskutiniu profanu (kas liečia autodetales) , aš negalėjau niekaip! Smalsumas nugalėjo nuovargį ir aš pažadėjau Liubaškai, jog tuoj pat atvažiuosiu „įvertint nuostolį“.
Važiuodamas pro Liubaškos namą, atkreipiau dėmesį, jog jos „sagutė“ (tokiu meiliu žodeliu žmonos draugė pakrikštijo savo „ratus“), atrodo dar geriau, nei prieš savaitę. Tačiau tai buvo ne vienintelis siurprizas, laukęs manęs šį vakarą... Dar kartą patvirtinusi, kad jos pamesta detalė iš tikrųjų vadinasi, būtent, „dugno apsauga“, apsižliumbusi blondinė atvėrė bagažinę ir man, labai jau suintriguotam, buvo suteikta teisė pasigrožėti ramiai Liubuškos mašinoje besiilsinčiu KANALIZACIJOS DANGČIU! Į mano nedrasų klausymą, kaipgi vis dėl to atsitiko tokia nelaimė, verkianti mergina papasakojo: „Varau aš, varau, reiškia. Staiga „buch“ ! Tikriausia ant kažko užvažiavau. Aš – ant stabdžių. Išlipu, o šalia guli ji, dugno apsauga. Kažkokie vyrai šalia sustojo. Aš jiems pasiguodžiau, o jie pasakė, kad ši detalė yra pati svarbiausia ir be jos važinėti labai pavojinga. Padėjo detalę pakrauti į bagažinę ir patarė iškart važiuot į autoservisą (pirma juosta, įsijungus avarinį, ne didesniu, nei 40 km/h greičiu).“

Visą jos tiradą laikas nuo laiko sudrumsdavo mano pastangos sulaikyti laukinį juoką. Tačiau tai dar ne viskas. Visas tepaluotas autoserviso meistras, išklausęs gailią Liubaškos istoriją, pasakė, kad anie vyrai ant kelio absoliučiai teisūs, nes iš tikrųjų - nėra svarbesnės detalės, nei dugno apsauga. Tačiau šiuo metu jis suremontuoti mašinos negalys, nes servise neturi ... klausykit atidžiai: „Kairiakrypčių varžtų СС416/53"455674/546388/Bis“ (lapelį su varžtų numeriu geraširdis meistras Liubuškai padovanojo, kad ji, vargšelė neužmirštų). Auto detalių parduotuvės, į kurią iškart nuvyko Liubuška, pardavėjas iš pradžių trupuputį „apšalo“, bet po to nusiramino ir rimtai pareiškė, kad TOKIUS varžtus galima gauti tik užsisakius iš anksto, po trijų mėnesių, bet ir tai nėra jokios garantijos, kad jie bus pristatyti. Per tą laiką automobilį eksploatuoti griežtai draudžiama...

VISKAS! ! ! Toliau nieko neatsimenu, nes tuo momentu man „nušoko stogas“. Žvengiau taip, kad vos žarnos nesusisuko. Už tokį savo elgesį, po to jau, kai papasakojau savo žmonai, buvau pavadintas „idiotu“. Matyt, tik iš moteriško solidarumo...
Nežinomas  Parašyta: 15 Gruodžio 2008 12:36
Buvo statybos firma. Direktorius, keli statybininkai ir suo Sarikas. Biznis ejosi blogai, taigi viena diena direktorius pasikviete vyrus, paaiskino, kad firma zlugo, ismokejo algas paskutines. Vyrai padekojo, ziuri Sarikas guli. Nu, galvoja iseidami ir sarika pasimsim. Kalbina Sarika:
- Sarikai, einam su mumis, geras tu suva, gal kitur darbo rasim.
Sarikas guli. Pakelia snuki, nusiziovauja ir sako:
- Jus, vyrai, eikit. As cia matau perspektyvu...
Vyrai visi apake. Sako sarikui:
-Sarikai, kokios cia perspektyvos, taigi firma zlunga.
- O as girdejau, kaip direktorius anadien praeidamas pats su savim snekejo ir sake, kad jei biznis taip ir toliau eis, tai visi Sarikui b**i ciulpsim,- atsako Sarikas
Puslapis 2 iš 8 «  1  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį