LTLT ENEN ITIT RURU
Puslapis 4 iš 5 «  1  | 2  | 3  | 5  »
Autorius Atsiliepimai apie Mazda Xedos 6.
Nežinomas  Parašyta: 28 Lapkričio 2008 18:46
[b]SPAMMER[/b] biski su realybes jausmu blogai? ce tema: xebra gal kas galit parduot masina belekokia uz kokius 60k lito? :D o seip turbut tu ziaurus lenktyninkas su 2t. automatu.
124KW tikrai nera mazai. 4gen civic VTi teturi 118kw bet su savo svoriu turi tokia dinamika kad tikrai gal vos 1 is 10 gatvej padarytu prie sviesoforo.
Nežinomas  Parašyta: 29 Lapkričio 2008 10:09
Tai kai visi debilai yra, kurie perka masinas su galingais varikliais kad palakstyt - reikia pirkt civic!
Nežinomas  Parašyta: 29 Lapkričio 2008 15:09
ar as taip sakiau? bet tas juokas is 124kW nepagrįstas. Žinoma xedos ne welnias, bet turint galvoj kad gal 70% lietuvių su 1.9 tdi važineja tai jau sis tas....
Nežinomas  Parašyta: 29 Lapkričio 2008 16:51
Nu taip, eiliniam lietuviui 1.9 TDI golfas (ypac su raudona I) jau yra monstras... :)
Nežinomas  Parašyta: 29 Lapkričio 2008 19:15
[b]atsiliepimas[/b]: [color=#ff0000]nejamam [/color]
Nežinomas  Parašyta: 30 Lapkričio 2008 13:16
Idomu kokiam tu kaime gyveni, kad pas tave kas 10 masina tik nupucia ta cveka?

bishop, 32
Įrašai: 6
 Parašyta: 29 Gruodžio 2008 15:59
[quote='slyksciai_grazus']Idomu kokiam tu kaime gyveni, kad pas tave kas 10 masina tik nupucia ta cveka?[/quote]
patikek tas civic`as 4gen su savo airodinamika ir b16a2 118kw varykliu nupustu tavo bmw :) Tai yra vienas populiariausiu automobiliu drageriu tarpe :) Voketis niekad netures vtec`o ,tai ir nesuprasi :)
Nežinomas  Parašyta: 31 Gruodžio 2008 13:29
visi cia tik puciasi,ziuriu.kas ka turi,ko neturi ir pan..o ne pataria.kas su kokia geresne masina vazineja.bet gal cia tokie jau tie vaikinai.nori pasipuokuoti savo pinigine.as manau,kad studenciokui,gerai tureti masina,nes tai patogu.o ten ne koki monstra kalnus pinigu kainuojancius. ir nesi naglesnis,kad tavo masinyte grazi,ar greita.man tai tik metalo kalnas.
Nežinomas  Parašyta: 31 Gruodžio 2008 16:09
[quote='borruzele']visi cia tik puciasi,ziuriu.kas ka turi,ko neturi ir pan..o ne pataria.kas su kokia geresne masina vazineja.bet gal cia tokie jau tie vaikinai.nori pasipuokuoti savo pinigine.as manau,kad studenciokui,gerai tureti masina,nes tai patogu.o ten ne koki monstra kalnus pinigu kainuojancius. ir nesi naglesnis,kad tavo masinyte grazi,ar greita.man tai tik metalo kalnas.[/quote]
teisyngai :) ner cia ko ir ner cia ka :) svarbiausia ne kokia masina o kaip vairuoja ;)
Nežinomas  Parašyta: 31 Gruodžio 2008 17:14
[quote='bOd']visi cia tik puciasi,ziuriu.kas ka turi,ko neturi ir pan..o ne pataria.kas su kokia geresne masina vazineja.bet gal cia tokie jau tie vaikinai.nori pasipuokuoti savo pinigine.as manau,kad studenciokui,gerai tureti masina,nes tai patogu.o ten ne koki monstra kalnus pinigu kainuojancius. ir nesi naglesnis,kad tavo masinyte grazi,ar greita.man tai tik metalo kalnas.
teisyngai :) ner cia ko ir ner cia ka :) svarbiausia ne kokia masina o kaip vairuoja ;)[/quote]
taip,svarbu,kas vairuoja. :)
o galima padiskutuoti apie masinas,o ne su pykciu rasyti: as turiu tokia masina,ji galinga.kitas raso: jei jau cia tavo galinga,tai pfff...
zodziu,vaikiska siek tiek.
as negaliu sau leisti kazkokiu aparatu irgi,aisku,ir noro nera,nes man automobilis,tai patogumui mano. :) o kadangi,net nedirbu,tai man gerai tokia,kokia turiu.
Puslapis 4 iš 5 «  1  | 2  | 3  | 5  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį