ENEN ITIT RURU LTLT
Страница 2 из 7 «  1  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  »
Автор Mėgstamiausia Knyga

jankis_mhm, 35
Записи: 20
 Написано: 7 декабрь 2008 05:27
Mano megstamiausia knyga - "Kuprelis". Nezinau autoriaus, bet maciau net ir spektakli. :D Tai yra viena is kokiu 6 per gyvenima mano perskaitytu knygu.
Неизвестен  Написано: 7 декабрь 2008 14:22
[quote='jankis_mhm']Mano megstamiausia knyga - "Kuprelis". Nezinau autoriaus, bet maciau net ir spektakli. :D Tai yra viena is kokiu 6 per gyvenima mano perskaitytu knygu.[/quote]
Ignas Sheinius Kupreli parashe. ;D
Неизвестен  Написано: 9 декабрь 2008 22:37
Charles Dickenson 'Great Expectations', Jurga Ivanauskaite 'Ode dziaugsmui', Luke Rhinehart 'Kauliuku zmogus', Dan Brown 'The Da Vinci Code',...
Неизвестен  Написано: 15 декабрь 2008 20:45
Lietuviu autoriu knygos labai geros yra Buivydaites Irenos... Padovanok man savaitgali, 100 baltu mersedesu, geriausios drauges ir kitos... Neseniai perskaiciau vyrai, kuriuos buvo verta myleti... sauni knyga :)
Неизвестен  Написано: 15 декабрь 2008 21:56
Jurga Ivanauskaite "Mieganciu drugeliu tvirtove",Stephenie Meyer "twilight" :) beja, dabar ir filma kino teatruose rodo, knyga ziauriai gera, o filmas dar geresnis.Kazkaip psichologiskai paveike, dvi dienas is galvos neisejo ta meiles istorija :)

BlackNight, 33
Записи: 5
 Написано: 20 декабрь 2008 01:58
Melvin Burgess "Ledi - kalės gyvenimas". Tikrai šiuolaikiška knyga. Melvin'as Burgess'as realiai perkėlė knygos herojus į dabartį, kur aplinkui kyla daugybė pagundų. Manau šio autoriaus požiūris į gyvenimą kiek nestandartinis ir galbūt mums nepriimtinas, tačiau toks jau jis yra.
Неизвестен  Написано: 25 декабрь 2008 12:20
greičiausiai Albertas Kamiu - "Svetimas"
Неизвестен  Написано: 2 январь 2009 22:59
Knygos... kazkas jas prisimine... woohhoo ;DD
As megstu skaityt. Esu perskaiciusi daug knygu todel ne visu autorius pamenu tai rasysiu tik pavadinimus ;DD
1. Rivertono dvaro paslaptis
2. Ledi Elizabetos meiles istorija
3. Meiles peizazas
4. Heroinas
5. Noriu
Megstamiausiu penketukas ;D[color=#00ff00][/color]
Неизвестен  Написано: 3 январь 2009 18:16
Po velniu, as tave myliu... realistiska knyga...

Coeus, 37
Записи: 33
 Написано: 4 январь 2009 13:43
E.Kaledos - Nemylimi super parasyta knyga!
Страница 2 из 7 «  1  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  »
Show All
Игра "Флиртуй"
День рождения