LTLT ENEN ITIT RURU
Pagina 4 da 5 «  1  | 2  | 3  | 5  »
Autore Sporto klubas
Sconosciuto  Scritto: 27 February 2009 21:34
Gold's Gym[b13]
Sconosciuto  Scritto: 30 March 2009 17:43
Man tai patinka "skyles" xDD kaip rokio balboa sale xDDD
Sconosciuto  Scritto: 11 April 2009 17:15
Koks skirtumas ta atmosfera, pavadinimas ir t.t.... Ateini, atkali ir eini lauk. Nebent, ne to ten einama :)
Sconosciuto  Scritto: 18 April 2009 19:33
[quote='AoJ']Koks skirtumas ta atmosfera, pavadinimas ir t.t.... Ateini, atkali ir eini lauk. Nebent, ne to ten einama :)[/quote]
Man tai atmosfera svarbu. Patinka,kai erdvu, kad eilių prie treniruoklių nebūtų. Ąžuolynas [f81]
Sconosciuto  Scritto: 22 April 2009 13:43
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Sconosciuto  Scritto: 22 April 2009 13:44
Man sporto klubas apelsinas :) turbut nes pati ten dirbu ir sportuoju ;D
Sconosciuto  Scritto: 5 May 2009 19:36
Pati impulse sportuoju. Nors nepasakyciau, kad labai patenkinta. :) Atmosfera jauki, taciau treneriu darbu pernelyg nesidziaugiu :)

Achujienas, 33
Iscrizioni: 78
 Scritto: 7 May 2009 14:50
Victoria gym
Sconosciuto  Scritto: 17 June 2009 14:47
ne visose klubose daug zmoniu,siaip geriause eiti is ryto
Sconosciuto  Scritto: 2 July 2009 23:46
Klausimui trūksta vieno patikslinimo: apie kurį miestą kalbam? Nes skirtinguose miestuose skirtingi klubai, kai kuriuose to paties pavadinimo klubų bent keli, o dar reikia įvertint ir sportavimo laiką, nes ryte ir vakare daugelyje klubų dirba skirtingi treneriai..

Kaune aš asmeniškai sportuoju Impuls ir visada tik rytais, tai kaip ir viskas ok: žmonių nėra tiek, kad reiktų laukt eilėje prie treniruoklio, treneriai du, bet spėja apžiūrėt visus. Na, pastaruoju metu gal mokinukų padaugėjo, bet tai irgi savotiškas fun - nauji veidai, kažkuria prasme aplinka pagyvėjo :) Žodžiu, esmė ne klube, o sportuojančiojo nusiteikime :)
Pagina 4 da 5 «  1  | 2  | 3  | 5  »
Rodyti visus
Game "Flirt"
Birthday Today