RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 1 iš 3 «  2  | 3  »
Autorius Skundas merginoms

jvo, 39
Įrašai: 2
 Parašyta: 7 Spalio 2010 22:45
Tai va [f44] padariau nemalonią išvadą, kad mūsų lietuvaitės, na bent jau esančios čia pazintys.lt, stokoja elementarios kultūros. Kultūringi žmonės į klausimą "ar galima būtų jus pakalbinti" bent jau atsakytų ne, jei nenori. Pas mus 9 iš 10, manosi esančios pačios geriausios, kad net nereikia iš elementarios pagarbos atsakyti. Nusivyliau aš tais elektroninėm pažintim. Nusivyliau... [b1]

Gricko, 47
Įrašai: 11
 Parašyta: 9 Spalio 2010 23:18
o tu jai deimanta siulyk :D:D:D is kart atsakys.
be to klausymelis? kaipkabinsi? Uz kakla? Ziaurokas esi

_vik_, 36
Įrašai: 19
 Parašyta: 13 Spalio 2010 10:33
[quote='jvo']Tai va [f44] padariau nemalonią išvadą, kad mūsų lietuvaitės, na bent jau esančios čia pazintys.lt, stokoja elementarios kultūros. Kultūringi žmonės į klausimą "ar galima būtų jus pakalbinti" bent jau atsakytų ne, jei nenori. Pas mus 9 iš 10, manosi esančios pačios geriausios, kad net nereikia iš elementarios pagarbos atsakyti. Nusivyliau aš tais elektroninėm pažintim. Nusivyliau... [b1][/quote]
Galbūt čia moteriška psichologija, bet bent man atsakymas "ne" ir visiškas ignoras atrodo vienodai nemalonūs. O motyvas neatsakyti yra tas, kad atsakiusi "negalima" dažnai turėsi paaiškinti kodėl, o kai tai paaiškinsi, didelė tikimybė, kad nepatenkintas vaikinas atrašys ką nors įžeidžiančio.

Gricko, 47
Įrašai: 11
 Parašyta: 13 Spalio 2010 18:53
geriau jau rasyk kaip porucikas Rzevskij "miela panele, o galima jus paperdolinti...." atsakymu iskart sulauksi
Nežinomas  Parašyta: 28 Spalio 2010 20:45
Gricko, tu nusisneki visiskai.
Nežinomas  Parašyta: 1 Lapkričio 2010 18:44
[quote='_vik_']Tai va [f44] padariau nemalonią išvadą, kad mūsų lietuvaitės, na bent jau esančios čia pazintys.lt, stokoja elementarios kultūros. Kultūringi žmonės į klausimą "ar galima būtų jus pakalbinti" bent jau atsakytų ne, jei nenori. Pas mus 9 iš 10, manosi esančios pačios geriausios, kad net nereikia iš elementarios pagarbos atsakyti. Nusivyliau aš tais elektroninėm pažintim. Nusivyliau... [b1]
Galbūt čia moteriška psichologija, bet bent man atsakymas "ne" ir visiškas ignoras atrodo vienodai nemalonūs. O motyvas neatsakyti yra tas, kad atsakiusi "negalima" dažnai turėsi paaiškinti kodėl, o kai tai paaiškinsi, didelė tikimybė, kad nepatenkintas vaikinas atrašys ką nors įžeidžiančio.[/quote]

Pritariu . :)) Ignoravimas lygus -ne .Atsakymui :)

vanesikas, 38
Įrašai: 1
 Parašyta: 2 Lapkričio 2010 12:26
parasei,neatsake,pamirsai ir baigta.tyla geriausia byla.

dainius1990, 34
Įrašai: 1
 Parašyta: 23 Lapkričio 2010 14:02
Sveiki
Norejau pasidometi ar cia imanoma surast metalistu grupele?

bangy^, 37
Įrašai: 1
 Parašyta: 24 Lapkričio 2010 04:30
[quote='jvo']Tai va [f44] padariau nemalonią išvadą, kad mūsų lietuvaitės, na bent jau esančios čia pazintys.lt, stokoja elementarios kultūros. Kultūringi žmonės į klausimą "ar galima būtų jus pakalbinti" bent jau atsakytų ne, jei nenori. Pas mus 9 iš 10, manosi esančios pačios geriausios, kad net nereikia iš elementarios pagarbos atsakyti. Nusivyliau aš tais elektroninėm pažintim. Nusivyliau... [b1][/quote]

Paprasciausiai tu per daug kulturingas, paziurek pas visokius italus ar kitus pinguocius, ir komentaru pilna su prisipazinimu meileje, ir draugiu daug panasiu viena i kita :) ne tas metas seni, turek pinigu tai nors su kuoka per galva ir daryk ka nori. Baidykles, bet ne visos :)
Nežinomas  Parašyta: 27 Lapkričio 2010 07:38
mane tai asmeniskai kartais gazdina laiskai... sakot merginos blogos aisku laisku turinys turbut nelabai smagus tai ir negaunat atsakymo. as asmeniskai kartais gaunu laisku dvigubai uz save vyresniu vyru tai nepykit bet nesiruosiu itokius laiskus atsakineti,ir tik todel kad manau pries rasant panelemsbent susimastykit ar pvz 19mete noretu susitikti su 39 metu vyru
Puslapis 1 iš 3 «  2  | 3  »