RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Autorius Ieskau sokiu partnerio Kaune
Nežinomas  Parašyta: 9 Rugpjūčio 2010 09:02
Noriu sokti Kaune porinius sokius. Gali buti ir pramoginiai, ir latino [e1] Svarbiausia - kad vaikinas zinotu ka daryti jeigu uzlips man ant kojos :D nes graziuoju - neatleisiu :P

pauliutas123, 24
Įrašai: 1
 Parašyta: 9 Rugpjūčio 2010 11:13
as ieskau bet man tik 11 metu tai... as soku pramoginius. jauniai 2 E6. moku ciaciacia dzeiva letavalsa vienosvalsa kvikstepa tango ir dar daug kitu sokiu :)
Nežinomas  Parašyta: 9 Rugpjūčio 2010 12:44
as ieskau taip pat :))))))
Nežinomas  Parašyta: 9 Rugpjūčio 2010 15:33
Na manau manes nelabai priims sokti i jaunius :)))))))))))))))))))))
Nežinomas  Parašyta: 9 Rugpjūčio 2010 15:34
"Honey" na ir kaip tau paieskos sekasi? ilgai jau ieskai? As jau daugiau nebezinau kur ieskoti nes is draugu niekas nesoka :D

evavaldo, 32
Įrašai: 4
 Parašyta: 12 Vasario 2011 18:04
Su vaikinais šokti pramoginius visada buvo,yra ir bus problema, nes tikrai mažai vaikinų tam ryžtasi užsiimti, labiau juos domina kaip futbolas, kovos menai, krepšinis arba kompiuteriniai žaidimai ;) nes vis dėlto šokiai - tai labiau moteriškas sportas, hobis, užsiėmimas...patys treneriai vargsta kaip nori suporuoti poras, nes lieka merginos be partnerio, o juk šokti tai norisi ir dalyvauti konkursuose, čempionatuose... :) Per savo sportinių šokių karjera pati ne vieną partnerį turėjau, vis kažkas jiems nepatikdavo ir mesdavo, kol galiausiai gavau vyresnį ir su patirtimi ir kuriam pačiam širdyje buvo sportiniai-pramoginiai šokiai :) Kol turėsit kantrybės ir vilties bandykite ieškoti per draugus, skelbimus ir t.t. bet jeigu nepasiseks yra solo šokiai. :)
Nežinomas  Parašyta: 12 Balandžio 2011 21:12
parsiduodu :D
Nežinomas  Parašyta: 8 Spalio 2011 01:57
Sveiki. Ieškomas šokių partneris Jonavoje (mokytis tango)
Nežinomas  Parašyta: 8 Spalio 2011 02:01
Ieškoma rimtai irė būt gerai kuo greičiau. Prašom drąsiai rašyt PM.

68421431, 47
Įrašai: 2
 Parašyta: 10 Rugpjūčio 2012 22:30
o aš ieškau kas man valgyti kartais padarytų :):) o šokiai ..per tv pažiūrėsiu...
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį