RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 1 iš 3 «  2  | 3  »
Autorius DJ Tiesto ar Armin Van Buuren?
Nežinomas  Parašyta: 22 Sausio 2010 13:16
Daugelis zmoniu mano, kad DJ Tiesto yra geriausias...Taciau siuo metu Armin Van Buuren pirmauja DJ Mag top'e...

Taigi man labai idomu suzinoti Jusu nuome...

Kas vertas pirmos vietos?

[img=4144f7a6d0992.jpg][/img] VS [img=a024a8f936461.jpg][/img]
Nežinomas  Parašyta: 20 Vasario 2010 21:18
Kiekvieną savaitę klausausi ASOT (Armin Van Buuren) ir TCL (Tiesto). Mano manymu Tiesto dar nėra visiškai miręs muzikoje, bet jis jau atgyveno savo karjeros viršūnę. Arminas jau tris metus DJ MAG viršūnėje ir kol kas dar nesiruošia iš ten pasitraukti.

Šiuo atveju mano balsas Arminui.

mattas, 36
Įrašai: 2
 Parašyta: 28 Vasario 2010 13:44
Trance klausausi jau gerus penkerius metus ir galiu pasakyti, kad abu atlikėjai jau gerai yra nusivažiavę nuo šio stiliaus, todėl abu nelabai ir patinka. Tačiau tektų balsą atiduoti Arminui nes jis vis dar groja tą Trance (bet nebe tokį koks buvo seniau), o jo paties kūryba tai yra visiškas cheezas, vocal nonsense ir t.t.

Tiesto peršoko ant Electronic stiliaus, bando sujungti viską į vieną krūvą, tačiau nelabai gaunasi. Klausausi tik senają jo kurybą, jo miksus, albumus ir singlus iš 1997-2004 metų.

Beje, žmonės mažiau žiūrėkite į tas statistikas, tai ką kiti klausosi ir kas kitiems patinka, tai nereiškia, kad ir jūs turite prie jų prisidėti ir juos palaikyti, būkite laisvi ir turėkite savo nuomonę. Yra begalė kitų, nelabai žinomų atlikėjų, kurie ne ką prasčiau atlieka Trance muziką, miksuoja ir kuria. Statistika tai tik skaičiukai, reikia klausytis ne skaičiukų, o muzikos, kuri jums patinka ir kažką reiškia. DJ Mag pirmoje vietoje Arminas, o The DJ List pirmoje vietoje Tiesto - abi svetainės yra statistinės, tačiau rezultatai skiriasi, o tai reiškia, kad nėra geriausio atlikėjo. Beje, The DJ List balsuojama kas mėnesį, o DJ Mag tik kartą į metus, tad mano manymu pirmasis yra kiek tikslesnis.

Classic Trance never dies! :)
Nežinomas  Parašyta: 30 Balandžio 2010 17:38
Kaip ir minėjai, Tiesto perėjo prie Electronic muzikos stiliaus, ir dalinai prisiėmė ieškoti naujų talentų. Bet Dj List didžioji dalis balsuojančių tikrai bus už jo Trance stiliaus muziką, o ne už jo Electronicą, kuri tiesiai šviesiai sakant, nėra itin vykusi. Tad gaunasi, jog Dj List rezultatai nėra vieni iš tiksliausių.

Ir be abejonės yra nemažai kitų gerų Trance muzikos atlikėjų, kurių taipogi reguliariai klausausi ;)

jano4ka, 93
Įrašai: 4
 Parašyta: 9 Rugpjūčio 2010 01:42
nezinau man abieju patinka muzika [e3]
Nežinomas  Parašyta: 28 Rugpjūčio 2010 17:21
Jus kazkokdel visi uzmirstat kad to zurnalo rinkimai yra NE geriausiu , o POPULIARUMO !! taip kad nemaisykit geriausius su populiariausiais ....

eupHHoria, 34
Įrašai: 67
 Parašyta: 29 Rugpjūčio 2010 20:49
Arminas:)
Nežinomas  Parašyta: 31 Rugpjūčio 2010 08:36
Tiek Van buurenas tiek Tiesto gyvenime i mano Top 100 nepaklius
Nežinomas  Parašyta: 26 Spalio 2010 19:04
Buuren'o dabar dažniau klausaus : ))) tai jis man labiau.(:

mir3s, 32
Įrašai: 4
 Parašyta: 31 Spalio 2010 16:58
Kazkaip pastaruoju metu Buuren daugiau klausau :) Bet neapleidziu senesniu Tiesto kuriniu, tokiu kaip "Elements of life" ir pan. :)
Puslapis 1 iš 3 «  2  | 3  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį