LTLT ENEN ITIT RURU
Autorius Ką manote apie mineralinę kosmetiką?
Nežinomas  Parašyta: 4 Gruodžio 2009 12:54
Neseniai pradėjau naudoti mineralinę kosmetiką. Ir man labai patiko, žinoma kaina šiek tiek didesnė, nei įprastos kosmetikos, bet lyginti ir nėra ko. Mineralinė kosmetika yra be aliejų talko, dažiklių, kvapiklių ir jokios kitokios chemijos, žodžiu 100 proc. natūralumas :)

Taigi, ką jūs apie tai manote? Naudojate?
Nežinomas  Parašyta: 7 Gruodžio 2009 13:26
Tik už.
Nežinomas  Parašyta: 7 Gruodžio 2009 19:30
man geriausia mary kay kosmetika :)
Nežinomas  Parašyta: 1 Rugsėjo 2010 21:09
kiekvienas turi pats isnaudoti ,man patinka ji..

Vuolia, 52
Įrašai: 2
 Parašyta: 17 Lapkričio 2011 13:14
Naudoju birią mineralinę pudrą, tai lb patenkinta, gražiai pasidengia veidas ir atrodo labai natūraliai. Suprantama reikia atitaikyt atspalvį.

linaseja, 32
Įrašai: 2
 Parašyta: 3 Sausio 2012 20:53
Man dar neteko naudoti šios kosmetikos, tačiau labai norėčiau pabandyti. Žinoma, kaina truputį atbaido.

guren, 31
Įrašai: 8
 Parašyta: 8 Rugpjūčio 2013 20:18
visai nieko bet labai jau brangi :)

miggle, 36
Įrašai: 1
 Parašyta: 29 Spalio 2013 14:52
100% už. Kaina taip didesnė nei kitų, bet pagalvokim kiek mažiau sau kenkiame ypač jei dažomasi kasdien :) Kartais galima jos rasti ir su nuolaidomis, tik reik paieškot [url]http://pigu.lt/akcija/kosmetika[/url]

Nostalgia, 31
Įrašai: 4
 Parašyta: 30 Spalio 2013 22:58
Tikrai geras daiktas, tik, kaip jau minėta, kaina gerokai atbaido... Kita vertus, ji tikrai taupesnė už įprastą kosmetiką, o tai paskaičiavus, gal skirtumas ir ne toks baisus gaunasi... Tik, aišku, kai perki dažniau, bet pigiau, morališkai atrodo, jog ne taip jaučiasi... :) Dar viena problema - pataikyt atspalvį... Bet pataikius, efektas tikrai vertas įdėtų pastangų ir lėšų - nekemša porų, natūraliai atrodo :).
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį