LTLT ENEN ITIT RURU
Puslapis 8 iš 12 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 9  | 10  | 11  | 12  »
Autorius Per pažintis neimanoma susirasti vaikino. Arklystu? :D
Nežinomas  Parašyta: 15 Gruodžio 2010 04:30
[quote='Nefertitee']jei ieskosit kazko, ko nera - savaime aisku, kad ner imanoma :) bet pirmiausia...ieskant, reikia zinot ... ko tu nori ir suprast, kad nera tobulu zmoniu ir bus visokiu nugrybavimu, pievu ...juru...silo juostu ivairiu :) ir nekelt savos karteles per aukstai ...:)

Nu ir kokios fuck kartelės, jei iš 20 laiškų - 5iuose užsieniečiai siūlo pasimasturbuot per msn, dar 5 - Vilniuje už pinigus, dar 5 - lietuviai siūlo pasidulkint už dyką. 3 kiti vietiniai nemoka 2 žodžių parašyti be klaidų ir myli tik savo tačką iš štangą, 1 įdomus pasirodo esąs vedęs, 1 kur nors Norvegijoj ar Australijoj ir lieka vėlgi tik 1, kai gali melstis, kad gal net eitum į pasimatymą :D Kas gali nutikt susitikus - komentuot net nebereikia :D Bet kokiu atveju, reikėtų rast šitoj matematinėj bendravimo grandinėj tą vietą, kur reikėtų kartelę nuleist...Bet aš dar tos formulės neatradau :D[/quote]

O tu pati pasistenk parasyt :) nelauk, kol gausi laiska is tinkancio bendravimui ar pan. ... nepalik viso darbo "vyrams"... :) ir jei bendrauji, ir matai, kad nesirisa (kuklus ar graibo zodzius kiseneje), pabandyk pati patempti, kartais tereik kazkokio kabliuko ir pan. ;) .... ir nepamirstam, kad visi turim trukumu ir klystam, tad... jie kazka nusisnekejo ...nenuleisk ranku ir pabandyk pokalbi testi toliau :) nes tobulu ir zmoniu, kurie nedaro klaidu - nebuna :)
Nežinomas  Parašyta: 16 Gruodžio 2010 06:46
Įmanoma viskas :) Svarbiausia nesiparinti ir džiaugtis gyvenimu :DDD

nijolyte1, 58
Įrašai: 1
 Parašyta: 18 Gruodžio 2010 11:48
...manau,kad nelabai imanoma cia kazka rimtesnio susirasti,nes musu vyriskoji gimine viska suveda i lovos malonumus,nes niekas daugiau nerupi ir nedomina ir jau pamirse pagarba ir sau ir moteriskai giminei,gaila,bet tokiu dauguma...labai daug kas skundziasi is moterisku,kad svetainese,kaip ir gyvenime laisvi vyrai jau nebezino ko nori...
Nežinomas  Parašyta: 16 Sausio 2011 23:53
Kas taip parašė? Man patinka tavo pastabumas ;))) Geras, ane?
Nežinomas  Parašyta: 18 Sausio 2011 18:57
[quote='Nefertitee']"Per pažintis neimanoma susirasti vaikino. Arklystu? :D"
Ar klystu? Arklys tu? :D

Tai va panašiai ir būna: arba klysta, arba šiaip arklys :D visokie vedę, nesusitupėję, iškrypėliškai lytiškai aktyvūs labai "atmuša" norą atsakyti į "labas, ką veiki?" :D Manau, tas pats ir vyrams :) Vietoje malonių pažinčių dažnai gauni atlikt sudėtingą atranką, kad nesusidurti su kažkuo labai netinkamu :)O jei dar esi intelektualesnis... Tai tik štangų kilnotojai ir mOnekenės iš kokios ten Kupiškio rajono parapijos tik ir pasitaiko... :)[/quote]

Keista, bet jei nori su merginom rimtesnem temom pasneketi, intelektualiai pabendrauti, jos pradeda "krautis", tai po keletos tokiu bandymu supranti, kad norint palaikyti pokalbi reikia tik blevyzgoti, be jokios prasmės. Todėl taip ir gaunasi, jog intelektualai lieka nesuprasti, merginom dazniausiai tiesioginiai pasiulymai, o joms vaikinai atrodo kaip eiliniai idiotai...

carolinee, 31
Įrašai: 5
 Parašyta: 19 Sausio 2011 21:57
aišku,kad įmanoma,viskas šiame gyvenime yra įmanoma.
pati jo neturiu,bet ko čia skūstis. : D
tiesa.?
Kiek jau laiko bendrauju internetinėse svetainėse,tai tikrai esu mažius visko ir bendravus su visokio tipo vaikinais.
Ir buvau mielai nustebinta,kad dar yra suprantingų,geranoriškų vaikinų..Tačiau,tai buvo prieš metus,dabar..?;oo~
dabar net nežinau,visi šie vaikinai čia - svetainėse ieško ne panelės rimtai draugystei - už rankučių saulėlydyje,pasšnekusių iki išnaktų..Ne,jie supranta tai kaip - sex'as.Rimta pažinti ir iškart sex'as.;D
negaliu,mane tai siutina.;s

_vik_, 36
Įrašai: 19
 Parašyta: 22 Sausio 2011 12:57
[quote='Neturiu']O tu pati pasistenk parasyt :) nelauk, kol gausi laiska is tinkancio bendravimui ar pan. ... nepalik viso darbo "vyrams"... :)[/quote]
Asmeniškai man baisu, kad nepagalvotų, kad labai patiko. Nes iš tikro iš pirmo žvilgsnio vaikinus suskirstau į dvi kategorijas - baisūs (~80%) ir nebaisūs. Kad iš karto sudomintų, turėtų būti kažkoks misteris Tobulybė. Sudomina tik vėliau, bendravimu.
Tas statusas, kad pirma parašiau, tarsi įpareigoja. Baisu, kad po to reaguos "tai ko man rašei, jei aš ne tavo skonio?". Nors logiškai mąstant koks man skirtumas, kaip reaguos, bet visvien baisu. Gal dėl to, kad merginų nemoko iniciatyvumo, ir labai sunku pakeisti įpročius.
Nežinomas  Parašyta: 22 Sausio 2011 17:30
[quote='_vik_']O tu pati pasistenk parasyt :) nelauk, kol gausi laiska is tinkancio bendravimui ar pan. ... nepalik viso darbo "vyrams"... :)
Asmeniškai man baisu, kad nepagalvotų, kad labai patiko. Nes iš tikro iš pirmo žvilgsnio vaikinus suskirstau į dvi kategorijas - baisūs (~80%) ir nebaisūs. Kad iš karto sudomintų, turėtų būti kažkoks misteris Tobulybė. Sudomina tik vėliau, bendravimu.
Tas statusas, kad pirma parašiau, tarsi įpareigoja. Baisu, kad po to reaguos "tai ko man rašei, jei aš ne tavo skonio?". Nors logiškai mąstant koks man skirtumas, kaip reaguos, bet visvien baisu. Gal dėl to, kad merginų nemoko iniciatyvumo, ir labai sunku pakeisti įpročius.[/quote]

Ne mokymas, o baime mus vercia save apriboti, bei nematyti, bei nepasiekti daugelio nuostabiu dalyku... Baime, kad mes issiskirsim is kitu, baime, ka kiti pagalvos, baime ka kiti pasakys... Mes patys save apribojame itik mes patys galime perzengti tas ribas...
Nežinomas  Parašyta: 16 Rugpjūčio 2011 15:19
nu uzejau cia ziuriu 2009,o dabar 2011 tai manau visko buna..cia visko rasit :)

Siilvia, 45
Įrašai: 3
 Parašyta: 13 Rugsėjo 2011 11:21
As irgi ieskau,paprasto,neblogo,nezinau ar imanoma,lietuviai turbut labiau pasikele,islepinti viskuo...
Puslapis 8 iš 12 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 9  | 10  | 11  | 12  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį