RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Autorius Automobiliu remontas

Mazyte__gelyte, 38
Įrašai: 6
 Parašyta: 21 Gegužės 2009 12:00
Tema klausimams, atsiliepimams, kritikai, patarimams.
Kadangi dirbame auto aptarnavimo srityje, mielai padiskutuosime sia tema :)
Laukiu pasisakymu ;)

Giesa, 42
Įrašai: 3
 Parašyta: 23 Rugpjūčio 2009 11:43
Sveiki,idomu kur remontuojates vaziuokle kaune?

Erikutiz, 34
Įrašai: 116
 Parašyta: 24 Rugpjūčio 2009 19:51
O tai ka cia diskutuoti? Dauguma pririnke studentu shudarankiu ir viskas. Yra 1nas normalus meistras ish 100 ;)

Menuliux_as, 42
Įrašai: 3
 Parašyta: 8 Vasario 2010 19:01
vaziuojat pas mane ir viskas bus sutvarkyta :) jokiu nusiskundimu neliks :)
Nežinomas  Parašyta: 9 Vasario 2010 02:23
[quote='Mazyte__gelyte']Tema klausimams, atsiliepimams, kritikai, patarimams.
Kadangi dirbame auto aptarnavimo srityje, mielai padiskutuosime sia tema :)
Laukiu pasisakymu ;)[/quote]
ir kuomgi tu dirbi toje srytije :D ?

Giesa, 42
Įrašai: 3
 Parašyta: 26 Vasario 2010 16:04
WWW.VAZIUOKLESREMONTAS.LT

Giesa, 42
Įrašai: 3
 Parašyta: 26 Vasario 2010 16:07
www.vaziuoklesremontas.lt
Nežinomas  Parašyta: 1 Kovo 2010 15:31
Jeigu norite ženkliai pagerinanti finansinę padėtį.
Darbas namuose- man pavyko,pabandykite ir jūs !!!Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Tereikia pervest į duotas sąskaitas po2lt.Paskui išbraukti pirmąjį sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šį straipsnį mažiausiai 200-uose forumų bei skelbimuose.Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12lt ir nusprendžiau pabandyti. Atspėkit??? .po kelių dienų mano sąskaitoje pradėjo atsirasti pinigai. Aš negalėjau patikėti jog tai veikia.Noriu su Jumis pasidalinti kaip tai veikia, nes tai naudinga ir Jums , ir man. Jeigu Jūs tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite vilčiųgudrauti-pradėsit e gauti daug daugiau pinigų, negu tikitės, per daug nesistengdami.
Netikite?-pabandykite ir Jūs pamatysite ir suprasite kaip paprastai visa tai veikia.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai porą kartų!!! Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukcija ir pinigai neprivers Jūsų laukti.Sutikite-tai paprasta!!! Tau absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir Jūsų indėlis yra tik 12 litų ir pora valandų internete.
Svarbu: Jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate.
Atkreipkite dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir nemažai pinigėlių bus Jūsų sąskaitoje nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai:
1.Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2.Pirmiausia į žemiau esančią 6-tąją banko sąskaitą perveskite 2 Litus.Po to perveskite po 2Litus ir į sekančias banko sąskaitas.Visa tai įvykdžius , Jūs padarote paslaugą, ir svarbiausia, tai visiškai legalu.
3.Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate visai nedaug- tik 12Lt.

1. LT254010040400130461
2. LT754010044200680256
3. LT577400016353823830
4. LT037300010104032502
5. LT647044000973618504
6. LT307300010102950369

Daba r išbraukite iš sąrašo Nr.1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį.
Išplatinkite šį straipsnį mažiausiai 200-tuose forumų ir naujienų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais,įsidėmėkite-k uo daugiau informacijos pasklis apie šį straipsnį , tuo didesnės bus Jūsųpajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų.
Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo.Todėl viską atlikite kruopščiai, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
Tai kainuoja tik 12Litų ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!!
Užsiimkite tuo dabar, neatidėkite rytdienai!!! Laikas-pinigai!!!
Jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tiktai laimite.
Tiesiog paprasta aritmetika:Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 Litų-būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų su Jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones- tai jau 500Litų į Jūsų sąskaitą.Toliau šie 25 žmonės daro po 200 patalpinimų su Jūsų sąskaitos numeriu Nr.4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmonės-Jūsų pajamos 2500 Litų. Toliau šitie 125 žmonespatalpinę po 200 pranešimų, į kuriuoa taip pat atsako tik 5 žmonės. Jums tai duoda 12500 Litų pajamų(Jūs 3 pozicijoje).
Toliau dar įdomiau: šitie 625 žmonės daro 200 patalpinimų su Jūsų sąskaitos numeriu Nr.2 pozicijoje , atsako vėlgi po 5 žmones-tai 62500 Litų.Paskaičiuokitekokie pinigai čia ir visai nesunkiai uždirbti.Ar ne įspūdingas skaičius?Ir tai tik už pirmutinius 12 Litų.
Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam. Kitaip nieko nesigaus.Ar Jūs galite įsivaizduoti kiek žmonių kasdien prisijungia prie interneto ir skaito šią žinutę-straipsnį kaip ir Jūs ?! Kiekvieną dieną internete pasirodo nuo 200 iki 500 naujų vartotojų.Ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Kokie šansai, kad jie norės pamėginti šią naujovę??? Ar įsivaizduojate kokios galimybės?! Tik su 12 Litų ir keliomis valandomis internete.
Nežinomas  Parašyta: 3 Balandžio 2010 13:39
[quote='bOd'] ir kuomgi tu dirbi toje srytije :D ?[/quote]

Kazkaip itariu, jog automobiliu ji pati neremontuoja :)
Nors patikekite, kas karta nuvaziavus i servisa pamastau, kad ta profesija labai praverstu paciai ;)
Nežinomas  Parašyta: 10 Balandžio 2010 09:33
Kątikrai galiu pasiūlyti tai Šiaulių "Auto Moto N&G" autoservisą.
net važiuojant iš Vilniaus apsimoka tenais važiuoti, nes detalių kainos pas juos labai žemos, darbų kainos irgi,
o kokybė tai stulbnanti. Kol kas jokių nusiskundimų apie juos nebuvo.
Palyginus su Vilniaus kainomis tai 2 ar net daugiau kartų pigiau visi darbai atliekami.

neretas pažįstamas iš vln ten važinėja tvarkytis :) 100 lt kelionei išleidi, o už tad sutaupai daug daugiau ;)
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį