LTLT ENEN ITIT RURU
Puslapis 3 iš 5 «  1  | 2  | 4  | 5  »
Autorius Kur ir ka studijuoji?
Nežinomas  Parašyta: 24 Sausio 2010 23:06
KU krastovaizdzio architektura, taip sakant landsafto architektura:) gan idomiai (2kursis)

shypnis, 32
Įrašai: 1
 Parašyta: 25 Sausio 2010 23:06
Yra Besimokančių VU arba KMU???
Nežinomas  Parašyta: 26 Sausio 2010 10:14
Sveiki visi,Mano vardas Arturas,Pats studijuoju statybas-Vidaus apdaila Vilniaus statybininku rengimo centre,bet neperseniausei suzinojau kelis budus kaip galima mokytis,ir mokytis ne is teorijos,ne is kokiu isgalvotu zmoniu, o is sekmingu zmoniu praktikos,Ir jai ka netice domintu galimybe ne tik tobulet kaip zmogui o tuo paciu ir uzsidirbti galit drasiai rasyt man i pasta;)
Nežinomas  Parašyta: 26 Sausio 2010 14:23
[quote='shypnis']Yra Besimokančių VU arba KMU???[/quote]

taip, yra. Mokausi VU medicina. Labai dziaugiuosi cia studijuodama! Jauki atmosfera, puikus grupiokai, destytojai, paskatos idomios:) Aisku, reikia nuolat mokytis, gali buti, kad per visa pusmeti nerasite laiko nueiti pasilinksminti, ir atsipusite tik po sesijos :) Jei yra didelis noras mokytis, butinai stok!;)

terminalll, 36
Įrašai: 2
 Parašyta: 23 Kovo 2010 23:19
Teisingai. Geriau tiesiai is vadovelio nurasinet :]
Nežinomas  Parašyta: 26 Kovo 2010 19:03
Sveiki. As isivelus i Ku - Lietuviu filologija ir svedu kalba. Del pirmosios dalies..zinau zinau... koks velnias tempe mane i ta galera.. Na, o svedu kalba man visai patinka ir tinka, tad sukandus dantis mokaus tik del jos.. :)
Nežinomas  Parašyta: 7 Balandžio 2010 21:59
Studijuoju kosmetologija Vilniaus kolegijoje, pirmakurse, lb patinka, tik cia ir padaviau prasymus stoti;)) dziaugiuosi, kad pasiekiau, tai ko ir norejau;)))))))))))
Nežinomas  Parašyta: 18 Balandžio 2010 20:23
Gal kas studijuoja politikos mokslus neswarbu kuriam mieste ar univere?
Nežinomas  Parašyta: 19 Balandžio 2010 16:09
VGTU Gaisrine Sauga (3kursas), uzauges gelbesiu zmones :)
Nežinomas  Parašyta: 9 Rugpjūčio 2010 17:50
KTU, Viešasis administravimas :) Sunku, bet nesiskundžiu. Pasistengus viską galima padaryti, tereikia neaptingti.
Puslapis 3 iš 5 «  1  | 2  | 4  | 5  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį