RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 1 iš 4 «  2  | 3  | 4  »
Autorius kokia jusu nuomone apie paneles krepsininkes???
Nežinomas  Parašyta: 24 Gruodžio 2008 10:43
sveikuciai:)cia mes su draugem svarstom,kokia yra kitu nuomone apie paneles krepsininkes....:p tai pasakykite ir jus savo nuomone siuo klausimu:p
Nežinomas  Parašyta: 24 Gruodžio 2008 23:06
eee ....

nia, 35
Įrašai: 149
 Parašyta: 25 Gruodžio 2008 01:14
nu man tai ka as zn :D maciau gal 2 ar 3 simpatiskas krepsininkes per gyvenima ;D o rmt tai kaip bebutu gaila neturiu tokiu pazistamu, tai konkrecios nuomones kaip ir nera... bet nu mldc kad sportuoja :)

audriookaz, 34
Įrašai: 3
 Parašyta: 25 Gruodžio 2008 10:49
mūsų mergičių komanda pati geriausia..varo savo sirglius į neviltį su savo žaidimu ;DD
Nežinomas  Parašyta: 25 Gruodžio 2008 17:57
koks gi komandos pavadinimas???:)

audriookaz, 34
Įrašai: 3
 Parašyta: 25 Gruodžio 2008 23:53
jos kol kas už mokyklą žaidžia :P babtų gimnazija vadinas :P rajone tipo vienos lyderių, bet aš nesuprantu kaip jos iš vis prieš ką nors laimi :D
Nežinomas  Parašyta: 26 Gruodžio 2008 10:33
[quote='audriookaz']jos kol kas už mokyklą žaidžia :P babtų gimnazija vadinas :P rajone tipo vienos lyderių, bet aš nesuprantu kaip jos iš vis prieš ką nors laimi :D[/quote]
:D zinok tarpmokyklinese yra sunkiau zaist nei lmkl:D

audriookaz, 34
Įrašai: 3
 Parašyta: 27 Gruodžio 2008 14:47
[quote='vitulske']jos kol kas už mokyklą žaidžia :P babtų gimnazija vadinas :P rajone tipo vienos lyderių, bet aš nesuprantu kaip jos iš vis prieš ką nors laimi :D
:D zinok tarpmokyklinese yra sunkiau zaist nei lmkl:D[/quote]
žinok žinau ,akd tarpmokyklinėse kartasi būna sunkiau, nei kkml'e ar rkl'e :P ir dar žinau ,akd vyrams sunkiausia žaist prieš moteris, nes norisi būt ir džentelmenais, bet nesinori ir gaut malkų :D
Nežinomas  Parašyta: 29 Gruodžio 2008 00:20
lankiau kazkada labai labai seniai, bet nusprendziau savo ugi kita sritim isnaudot :D o siaip man tai atrodo ne moteriskas sportas :)
Nežinomas  Parašyta: 29 Gruodžio 2008 18:15
krepsinis -tai lietuvos religija....todel ji zaidzia tik vaikinai tiek merginos...visada ziuriu ir merginu runktynes...
Puslapis 1 iš 4 «  2  | 3  | 4  »