RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 3 iš 4 «  1  | 2  | 4  »
Autorius Futbolo gerbeju kampelis
Nežinomas  Parašyta: 11 Gruodžio 2008 04:08
[quote='IshKitosPlanetos']vasara paziurau kaip draugai kamuoli stadione paspardo, bet tik tiek :} nelabai man futbolas prie sirdies :)
kokiu rezultatu baige ;) ??

nepamenu tokiu smulkmenu ;p[/quote]

sportas be rezultato tj bereikalyngas prakaito liejimas ;) kam proteino ??? ? ;DDD
Nežinomas  Parašyta: 11 Gruodžio 2008 13:20
[quote='bOd']vasara paziurau kaip draugai kamuoli stadione paspardo, bet tik tiek :} nelabai man futbolas prie sirdies :)
kokiu rezultatu baige ;) ??

nepamenu tokiu smulkmenu ;p

sportas be rezultato tj bereikalyngas prakaito liejimas ;) kam proteino ??? ? ;DDD[/quote]

nu jojo, vieni sportuoja tai ir domisi tuo rezultatu, o kiti, kaip ash, akiu paganyt ateina :DD
Nežinomas  Parašyta: 19 Gruodžio 2008 16:13
[quote='IshKitosPlanetos']vasara paziurau kaip draugai kamuoli stadione paspardo, bet tik tiek :} nelabai man futbolas prie sirdies :)
kokiu rezultatu baige ;) ??

nepamenu tokiu smulkmenu ;p

sportas be rezultato tj bereikalyngas prakaito liejimas ;) kam proteino ??? ? ;DDD

nu jojo, vieni sportuoja tai ir domisi tuo rezultatu, o kiti, kaip ash, akiu paganyt ateina :DD[/quote]
i kurias kuno dalis ganai ;) ?
Nežinomas  Parašyta: 29 Gruodžio 2008 00:23
[quote='bOd']vasara paziurau kaip draugai kamuoli stadione paspardo, bet tik tiek :} nelabai man futbolas prie sirdies :)
kokiu rezultatu baige ;) ??

nepamenu tokiu smulkmenu ;p

sportas be rezultato tj bereikalyngas prakaito liejimas ;) kam proteino ??? ? ;DDD

nu jojo, vieni sportuoja tai ir domisi tuo rezultatu, o kiti, kaip ash, akiu paganyt ateina :DD
i kurias kuno dalis ganai ;) ?[/quote]

i kuno dalis? nee :} ash i visuma ziuriu :D
Nežinomas  Parašyta: 5 Sausio 2009 23:40
get a life BOD
Nežinomas  Parašyta: 6 Sausio 2009 00:17
oj netycia garsiai pamasciau

embr1kAss, 35
Įrašai: 53
 Parašyta: 8 Kovo 2009 15:17
pasiseke Lietuvos rinktinej, kad taip suzhajde, aisq noretusi kad taip sektusi ir toliau :]]
o jejgu apie futbola Lietuvoj tai jo lygis yra nekoks.. zmones debiutuoja i rinktine 25-27 metu tai kur tau cia.. :|
o siaip tai go MU at Champions league..

digis, 42
Įrašai: 8
 Parašyta: 7 Gegužės 2009 03:28
kaip bebutu gaila, bet pakol LT subres ikipasaulinio lygio futbolo, tai..........................manau gal but mano anukai ir pamatys tai, bet tik ir tai gal but

Persiko_Pukelis, 33
Įrašai: 12
 Parašyta: 2 Birželio 2009 22:58
Lietuvai tikrai turi perspektyva , zaidzia svaru ir komandini zaidima :) Tik truksto to pasitikejimo,nera lyderiu kurie vestu komanda.Ir siaip dauguma zaideju tik pradeda savo sezona. Komandos pagrindas - veteranai. Truksta tu jaunu talentingu ir perspektyviu zaideju, nes manau kad po pirmo to rato lietuviai neatlaikys ir seks vien pralaimejimai. Geltonos korteles, traumos ir pns. Su sekme daugiausiai 3 vt.

Shunienos, 33
Įrašai: 1
 Parašyta: 4 Gegužės 2010 11:04
futbolistai hi;))
Puslapis 3 iš 4 «  1  | 2  | 4  »
Показать все
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį