ITIT RURU LTLT ENEN
Puslapis 8 iš 18 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 9  | 10  | 11  | 12  | 13  | 14  | 15  | 16  | 17  | 18  »
Autorius JUsu svajoniu automobilis

Erikutiz, 34
Įrašai: 116
 Parašyta: 26 Vasario 2009 12:23
Nissan GT-R35 priglausciau su 1300bhp ;D kad Bugacius pisti ant sankryzu :D
Nežinomas  Parašyta: 13 Kovo 2009 14:36
Cia idomiai prisirase vyrukai kai kurie.. Pradzioj kazkas sake, kad Chrysler yra gera masina. Netiesa, Chrysler yra visiska siuksle koki modeli bepaimtumete. Ir apskritai kokiu niekingu cia tu svajoniu.. Svajone - Mini Cooper (jei svajociau apie toki ar kazka panasaus, tai tikrai niekam nesakyciau. Cia tas pats, kaip svajoti apie lele mazam berniukui). Pavyzdys svajones galetu buti vienos merginos, kuri sake, kad jos svajone yra SLK 55:) (man, tokiu atveju noretusi E 55 ar CL 65). Atkreipkit demesi i skaicius 55 ar 65. Na, dar AMG prideti reikia:) Nors svajot negeda;)
Nežinomas  Parašyta: 13 Kovo 2009 14:44
CL 65

Erikutiz, 34
Įrašai: 116
 Parašyta: 14 Kovo 2009 22:29
Vistiek i kaulus gautum nuo GTR :)

inproofas, 36
Įrašai: 286
 Parašyta: 15 Kovo 2009 12:34
[b]kam svajot, jei turiu gera masina ?
[/b][i][color=#ff00ff]p.s. nera svajoniu, todel ir nera svajoniu masinos.[/color][/i]


[img=fc93ad69117f0.jpg][/img]
Nežinomas  Parašyta: 16 Kovo 2009 17:54
[quote='015']Cia idomiai prisirase vyrukai kai kurie.. Pradzioj kazkas sake, kad Chrysler yra gera masina. Netiesa, Chrysler yra visiska siuksle koki modeli bepaimtumete. Ir apskritai kokiu niekingu cia tu svajoniu.. Svajone - Mini Cooper (jei svajociau apie toki ar kazka panasaus, tai tikrai niekam nesakyciau. Cia tas pats, kaip svajoti apie lele mazam berniukui). Pavyzdys svajones galetu buti vienos merginos, kuri sake, kad jos svajone yra SLK 55:) (man, tokiu atveju noretusi E 55 ar CL 65). Atkreipkit demesi i skaicius 55 ar 65. Na, dar AMG prideti reikia:) Nors svajot negeda;)[/quote]
oo nu tu cia skelei kalbele :D [d7] Tik matai beda ta kad tas "mergaitiskas" mini'ukas turi tik kelesdesimt arkliuku maziau nei tas tavo issvajotasis AMG'as ;) man atrodo pro sona sautu kaip reikalas, jei bent kiek fizikoi gaudais ;) :D
Nežinomas  Parašyta: 17 Kovo 2009 01:37
[quote='Rokysius']Cia idomiai prisirase vyrukai kai kurie.. Pradzioj kazkas sake, kad Chrysler yra gera masina. Netiesa, Chrysler yra visiska siuksle koki modeli bepaimtumete. Ir apskritai kokiu niekingu cia tu svajoniu.. Svajone - Mini Cooper (jei svajociau apie toki ar kazka panasaus, tai tikrai niekam nesakyciau. Cia tas pats, kaip svajoti apie lele mazam berniukui). Pavyzdys svajones galetu buti vienos merginos, kuri sake, kad jos svajone yra SLK 55:) (man, tokiu atveju noretusi E 55 ar CL 65). Atkreipkit demesi i skaicius 55 ar 65. Na, dar AMG prideti reikia:) Nors svajot negeda;)
oo nu tu cia skelei kalbele :D [d7] Tik matai beda ta kad tas "mergaitiskas" mini'ukas turi tik kelesdesimt arkliuku maziau nei tas tavo issvajotasis AMG'as ;) man atrodo pro sona sautu kaip reikalas, jei bent kiek fizikoi gaudais ;) :D[/quote]

ka vartoji? minis s 160 ag, 65tas AMG berods 550 ag.
Nežinomas  Parašyta: 17 Kovo 2009 11:18
[quote='997']Cia idomiai prisirase vyrukai kai kurie.. Pradzioj kazkas sake, kad Chrysler yra gera masina. Netiesa, Chrysler yra visiska siuksle koki modeli bepaimtumete. Ir apskritai kokiu niekingu cia tu svajoniu.. Svajone - Mini Cooper (jei svajociau apie toki ar kazka panasaus, tai tikrai niekam nesakyciau. Cia tas pats, kaip svajoti apie lele mazam berniukui). Pavyzdys svajones galetu buti vienos merginos, kuri sake, kad jos svajone yra SLK 55:) (man, tokiu atveju noretusi E 55 ar CL 65). Atkreipkit demesi i skaicius 55 ar 65. Na, dar AMG prideti reikia:) Nors svajot negeda;)
oo nu tu cia skelei kalbele :D [d7] Tik matai beda ta kad tas "mergaitiskas" mini'ukas turi tik kelesdesimt arkliuku maziau nei tas tavo issvajotasis AMG'as ;) man atrodo pro sona sautu kaip reikalas, jei bent kiek fizikoi gaudais ;) :D

ka vartoji? minis s 160 ag, 65tas AMG berods 550 ag.[/quote]

[b6] jau buciau zinok geriau nieko nerases vietoi taves [d7] Sneka buvo apie BBR MINI. ;) jai moki naudotis google tai suprastum apie ka kalba eina. [f79][b5]
Nežinomas  Parašyta: 17 Kovo 2009 12:49
pakiltum tu n* su savo tuo lukshtu ant didelio greicio, kai mersas ramiai iki 330 isibegetu ir nuvaziuotu kur jam reikia.
Nežinomas  Parašyta: 17 Kovo 2009 15:15
[quote='Rokysius']Cia idomiai prisirase vyrukai kai kurie.. Pradzioj kazkas sake, kad Chrysler yra gera masina. Netiesa, Chrysler yra visiska siuksle koki modeli bepaimtumete. Ir apskritai kokiu niekingu cia tu svajoniu.. Svajone - Mini Cooper (jei svajociau apie toki ar kazka panasaus, tai tikrai niekam nesakyciau. Cia tas pats, kaip svajoti apie lele mazam berniukui). Pavyzdys svajones galetu buti vienos merginos, kuri sake, kad jos svajone yra SLK 55:) (man, tokiu atveju noretusi E 55 ar CL 65). Atkreipkit demesi i skaicius 55 ar 65. Na, dar AMG prideti reikia:) Nors svajot negeda;)
oo nu tu cia skelei kalbele :D [d7] Tik matai beda ta kad tas "mergaitiskas" mini'ukas turi tik kelesdesimt arkliuku maziau nei tas tavo issvajotasis AMG'as ;) man atrodo pro sona sautu kaip reikalas, jei bent kiek fizikoi gaudais ;) :D

ka vartoji? minis s 160 ag, 65tas AMG berods 550 ag.

[b6] jau buciau zinok geriau nieko nerases vietoi taves [d7] Sneka buvo apie BBR MINI. ;) jai moki naudotis google tai suprastum apie ka kalba eina. [f79][b5][/quote]

nu matai tu sakai, tu zinai [b5]
Puslapis 8 iš 18 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 9  | 10  | 11  | 12  | 13  | 14  | 15  | 16  | 17  | 18  »