RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 14 iš 18 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  | 13  | 15  | 16  | 17  | 18  »
Autorius JUsu svajoniu automobilis

Erikutiz, 34
Įrašai: 116
 Parašyta: 24 Balandžio 2009 12:51
Buvo buvo, Vino Dieselio sese vazinejo :D nu nu kivik FTW.

Romienas, 37
Įrašai: 2
 Parašyta: 5 Gegužės 2009 17:39
nissan 350Z su pilna komplektacija, arba 1969m Ford Mustang Shellby[b5]

Malas, 38
Įrašai: 6
 Parašyta: 11 Gegužės 2009 11:35
bmw e30 ;)
Nežinomas  Parašyta: 11 Gegužės 2009 19:24
Nu joa ;D tas Shelbis mane pakerejo , betvisvien nepasiduosiu tokiems gundymams, ir isliksiu savo Lamborghini myletoja.;D As svajoju apie Countach, Miura ,Diablo- Dar Ferucio kurtus automobilius, nors kartasi pasvarstau ir apie sexualiausia uzpakaliuka pasaulyje tai lamborghini Murcielago;D Nors zinoma ir Gallardo savo groziu pakeri mano akis;D ..mmm.. O siuo metu net ir Visi roadsteriai/spideriai dar labiau traukia juk vasara ;D O kaip puikiai atrodo lamborghini reventon, tas gyvuliskas astrumas... rarrrrrr ;D O kaip noreciau isgirst ta V12 6.2 litro varikly. ;D turbut per aug isijauciau ...[f58][f58]

Erikutiz, 34
Įrašai: 116
 Parašyta: 12 Gegužės 2009 15:33
Atsiduotum nedraugavus ane ?:D

Malas, 38
Įrašai: 6
 Parašyta: 12 Gegužės 2009 16:24
[quote='mazzee']Nu joa ;D tas Shelbis mane pakerejo , betvisvien nepasiduosiu tokiems gundymams, ir isliksiu savo Lamborghini myletoja.;D As svajoju apie Countach, Miura ,Diablo- Dar Ferucio kurtus automobilius, nors kartasi pasvarstau ir apie sexualiausia uzpakaliuka pasaulyje tai lamborghini Murcielago;D Nors zinoma ir Gallardo savo groziu pakeri mano akis;D ..mmm.. O siuo metu net ir Visi roadsteriai/spideriai dar labiau traukia juk vasara ;D O kaip puikiai atrodo lamborghini reventon, tas gyvuliskas astrumas... rarrrrrr ;D O kaip noreciau isgirst ta V12 6.2 litro varikly. ;D turbut per aug isijauciau ...[f58][f58][/quote]

idomu ar tu atskirtum 6 cilindru variklio burzgima nuo tu 12? :)
Nežinomas  Parašyta: 13 Gegužės 2009 11:50
[quote='mazzee']Nu joa ;D tas Shelbis mane pakerejo , betvisvien nepasiduosiu tokiems gundymams, ir isliksiu savo Lamborghini myletoja.;D As svajoju apie Countach, Miura ,Diablo- Dar Ferucio kurtus automobilius, nors kartasi pasvarstau ir apie sexualiausia uzpakaliuka pasaulyje tai lamborghini Murcielago;D Nors zinoma ir Gallardo savo groziu pakeri mano akis;D ..mmm.. O siuo metu net ir Visi roadsteriai/spideriai dar labiau traukia juk vasara ;D O kaip puikiai atrodo lamborghini reventon, tas gyvuliskas astrumas... rarrrrrr ;D O kaip noreciau isgirst ta V12 6.2 litro varikly. ;D turbut per aug isijauciau ...[f58][f58][/quote]

Palangoj, mano ziniom yra juoda Murcielago spider, o Klaipedoj, jei dar nepardave raudona Diablo coupe. ;) Gali vaziuot ten ir bandyt pagaut gatvej kur nors. :D Ir aisku Kaune yra geltonasis Murcielago Tautvydo Barscio, jei dar irgi nesugalvojo parduoti... :)
Nežinomas  Parašyta: 23 Gegužės 2009 04:02
[quote='T_K']Nu joa ;D tas Shelbis mane pakerejo , betvisvien nepasiduosiu tokiems gundymams, ir isliksiu savo Lamborghini myletoja.;D As svajoju apie Countach, Miura ,Diablo- Dar Ferucio kurtus automobilius, nors kartasi pasvarstau ir apie sexualiausia uzpakaliuka pasaulyje tai lamborghini Murcielago;D Nors zinoma ir Gallardo savo groziu pakeri mano akis;D ..mmm.. O siuo metu net ir Visi roadsteriai/spideriai dar labiau traukia juk vasara ;D O kaip puikiai atrodo lamborghini reventon, tas gyvuliskas astrumas... rarrrrrr ;D O kaip noreciau isgirst ta V12 6.2 litro varikly. ;D turbut per aug isijauciau ...[f58][f58]

Palangoj, mano ziniom yra juoda Murcielago spider, o Klaipedoj, jei dar nepardave raudona Diablo coupe. ;) Gali vaziuot ten ir bandyt pagaut gatvej kur nors. :D Ir aisku Kaune yra geltonasis Murcielago Tautvydo Barscio, jei dar irgi nesugalvojo parduoti... :)[/quote]

palangoj Marcielagas ne spideris ;) ir jis priklauso ''Du Broliai'' savininkui :)
tiesa Diablo hecbeku ar sedanu nebuna :) savaime suprantama sports coupe ;)
Nežinomas  Parašyta: 24 Gegužės 2009 00:27
[quote='bOd']Nu joa ;D tas Shelbis mane pakerejo , betvisvien nepasiduosiu tokiems gundymams, ir isliksiu savo Lamborghini myletoja.;D As svajoju apie Countach, Miura ,Diablo- Dar Ferucio kurtus automobilius, nors kartasi pasvarstau ir apie sexualiausia uzpakaliuka pasaulyje tai lamborghini Murcielago;D Nors zinoma ir Gallardo savo groziu pakeri mano akis;D ..mmm.. O siuo metu net ir Visi roadsteriai/spideriai dar labiau traukia juk vasara ;D O kaip puikiai atrodo lamborghini reventon, tas gyvuliskas astrumas... rarrrrrr ;D O kaip noreciau isgirst ta V12 6.2 litro varikly. ;D turbut per aug isijauciau ...[f58][f58]

Palangoj, mano ziniom yra juoda Murcielago spider, o Klaipedoj, jei dar nepardave raudona Diablo coupe. ;) Gali vaziuot ten ir bandyt pagaut gatvej kur nors. :D Ir aisku Kaune yra geltonasis Murcielago Tautvydo Barscio, jei dar irgi nesugalvojo parduoti... :)

palangoj Marcielagas ne spideris ;) ir jis priklauso ''Du Broliai'' savininkui :)
tiesa Diablo hecbeku ar sedanu nebuna :) savaime suprantama sports coupe ;)[/quote]

Nezinau, katra juoda Murcialago turi omeny, bet pries metus kokius balandzio menesi mane pati Palangoj per gatve praleido juodas Murcialago spider. Nezinau ar jis dar ten vazineja, uztai ir rasiau, kad galbut ir yra.

Del Diablo, tai savaime suprantama, kad nebuna hecbeku ir sedanu, bet buna cabrio dar, uztai ir parasiau, kad Coupe. Siuos faktus zinau tikrai gerai, nes italiski automobiliai mano hobi ir gyvenimo dalis. ;)
Nežinomas  Parašyta: 24 Gegužės 2009 05:31
[quote='T_K']Nu joa ;D tas Shelbis mane pakerejo , betvisvien nepasiduosiu tokiems gundymams, ir isliksiu savo Lamborghini myletoja.;D As svajoju apie Countach, Miura ,Diablo- Dar Ferucio kurtus automobilius, nors kartasi pasvarstau ir apie sexualiausia uzpakaliuka pasaulyje tai lamborghini Murcielago;D Nors zinoma ir Gallardo savo groziu pakeri mano akis;D ..mmm.. O siuo metu net ir Visi roadsteriai/spideriai dar labiau traukia juk vasara ;D O kaip puikiai atrodo lamborghini reventon, tas gyvuliskas astrumas... rarrrrrr ;D O kaip noreciau isgirst ta V12 6.2 litro varikly. ;D turbut per aug isijauciau ...[f58][f58]

Palangoj, mano ziniom yra juoda Murcielago spider, o Klaipedoj, jei dar nepardave raudona Diablo coupe. ;) Gali vaziuot ten ir bandyt pagaut gatvej kur nors. :D Ir aisku Kaune yra geltonasis Murcielago Tautvydo Barscio, jei dar irgi nesugalvojo parduoti... :)

palangoj Marcielagas ne spideris ;) ir jis priklauso ''Du Broliai'' savininkui :)
tiesa Diablo hecbeku ar sedanu nebuna :) savaime suprantama sports coupe ;)

Nezinau, katra juoda Murcialago turi omeny, bet pries metus kokius balandzio menesi mane pati Palangoj per gatve praleido juodas Murcialago spider. Nezinau ar jis dar ten vazineja, uztai ir rasiau, kad galbut ir yra.

Del Diablo, tai savaime suprantama, kad nebuna hecbeku ir sedanu, bet buna cabrio dar, uztai ir parasiau, kad Coupe. Siuos faktus zinau tikrai gerai, nes italiski automobiliai mano hobi ir gyvenimo dalis. ;)[/quote]

ok ;)
Puslapis 14 iš 18 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  | 13  | 15  | 16  | 17  | 18  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį