ITIT RURU LTLT ENEN
Puslapis 2 iš 3 «  1  | 3  »
Autorius apie loptopo pirkima?
Nežinomas  Parašyta: 2 Gruodžio 2008 17:34
[quote='Kasela']man asmeniskai tai labiausiai patinka DELL ir Toshiba, labai geri ir patikimi kompiuteriai, labiausiai lievi Asus ir Acer[/quote]

Dabartinio Toshiba net nera kaip lygint su anksciau naudotu ASUS. Tas pats, kaip lygint BMW su Ferrari... Nepatinka man Toshiba, mielai keisciau i ASUS. Pats nezinau, kodel toki pirkau :/

jankis_mhm, 35
Įrašai: 20
 Parašyta: 7 Gruodžio 2008 05:35
[quote='LiToK']o tarkim xzn samsung kox? :)[/quote]

Kaip tik nesenai pirkau R510, sidabrini. Iki 3k geresnio nera. ;) Nu, nebent, per menesi spejo daug pasikeist kainos.
Nežinomas  Parašyta: 8 Gruodžio 2008 02:22
MacBook'as nedomina ;) ?

Kasela, 59
Įrašai: 21
 Parašyta: 9 Gruodžio 2008 22:24
Į visokius navarotus tai aš mažai dėmesio kreipiu, nes viską galima nusipirkti papildomai prie komplektacijos. O patikimumas tai tikrai man labai patinka Toshibos ir DELL. Kiek turėjau kompiuterių, tai labai patiko Toshiba 5105, A100, A75, pagal kainą pakankamai galingi (buvo savo laiku). O DELL tai ir dabar pas mane dar dirba CPi seni modeliai, dar 2000-2002 metais pagaminti 8vnt. ir nei vienas nesugedo, tik akumai jau daugumos numirė. Ir dabar dirbu su Latitude D531. Patinka man DELL.
Nežinomas  Parašyta: 10 Gruodžio 2008 02:01
radau :) twin turbo, du kompresoriai, interkoleris, 487 kw ;)
Nežinomas  Parašyta: 30 Gruodžio 2008 12:52
[quote='Spammer']man asmeniskai tai labiausiai patinka DELL ir Toshiba, labai geri ir patikimi kompiuteriai, labiausiai lievi Asus ir Acer

Dabartinio Toshiba net nera kaip lygint su anksciau naudotu ASUS. Tas pats, kaip lygint BMW su Ferrari... Nepatinka man Toshiba, mielai keisciau i ASUS. Pats nezinau, kodel toki pirkau :/[/quote]

Ne, nu tu tai pavarai... Toshiba verslo klases (U) kompiuteriukai patys geriausi pasaulyje... Pats darbe jau 4 metus naudoju 12.1 coliu toshibuka, 12 valandu per diena ijungtas dirba ir dar jokiu problemu per 4 metus nesukele:D net i nauja nzn ar verta keisti, nes tik kaina didele, o viskas daugmaz tas pats... Aisku as gal ir klystu, gal tu darbini laptopa isivaizduoji toki, kad prisitvirtinai prie sono kota ir vietoj kastuvo naudoji J :)
Nežinomas  Parašyta: 2 Sausio 2009 21:02
http://h41308.www4.hp.com/richmedia/show.php?cc=uk&ll=en&cat=&prd=HP%20HDX18%20Premium%20Notebook%20PC%20Series&jumpid=re_r10783_1-mrmid_cc=uk_ll=en_segment_/ra/HP%20HDX18%20Premium%20Notebook%20PC%20Series/ProdPage_viewpoint&popup

Shirlingyto, 36
Įrašai: 1
 Parašyta: 18 Sausio 2009 20:19
Manau DELL:
1-vieninteliai gaminami ne rytuose o europoje
2-Suteikiama 3 metu garantija
3-labai geras kainos-kokybes bei technologiju santykis ;)
Nežinomas  Parašyta: 24 Sausio 2009 20:26
[quote='wazzzap']visi kompai geri, kol veikia :) man asmeniskai tai labiausiai patinka DELL ir Toshiba, labai geri ir patikimi kompiuteriai, labiausiai lievi Asus ir Acer

Pritariu :) Tik dar prie patinkanciu prideciau lenovo, nors levas dizainas... o prie lieviausiu - HP. Tarp 2 - 3k litu geru HP nera :)[/quote]
HP tikrai baudos yra Pavilion klasė, visų jų motininės nekaip sulituotos, pastoviai genda, aukštos klasės HP - viskas gerai ;) o Lenovo na nzn, bet tikrai irgi nepatikimi laptopai ;] Anksčiau taip, kai tai buvo IBM, tai buvo turbūt neužmašamiausi kompai, pats vieną turiu seną Thinkpadą neužmušamą :) o db kai pardavė kinams... na nzn, pigu, dizainas perimtas iš IBM, bet kokybė irgi pagal kainą :) Beje, Toshiba kartais taip pat labai smagiai genda kaip ir HP Pavilion'ai ;)
Nežinomas  Parašyta: 24 Vasario 2009 16:08
Daug laiko praleidi internete? Praleidi valandu valandas? Bet..Ka manai jei toks sedejimas gali atnesti tau didelius pinigus?!..O gal tau sunku su pinigais?darbas netenkina? darbo nera…Neseniai netekau darbo 2 vaikai..vyras bedarbis..galvojom viskas..bet sis verslas mane isgelbejo!!!!!!!!!!
Darbas, kurio darbu negalima pavadinti! Lengviau nebūna! Man pavyko, pabandykite ir Jūs!!!
Aš aptikau tai viename iš skelbimu ir nusprendžiau pabandyti. Radau šitą straipsnį, kuriame sakoma, kad galima užsidirbti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12lt. Skaistalai, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apgauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas gi siūloma.

Tereikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę ir talpinti šitą straipsnį daugybėje forumų ir skelbimų.

Visiškai jokių apgaulių. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų, todėl nusprendžiau pabandyti.

Ir, atspėkit, kas įvyko??

Po kelių dienų man į sąskaitą pradėjo kauptis pinigai! Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia. Per porą savaičių susikaupė apie 2000 litų, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 litų. Dabar jau turiu uždirbusi 4000 litų! Po pusantro mėnesio turėtų būti apie 16000 litų. Ir šita suma po truputį toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12 lt. Skaičiai neįtikimi, bet patikėkit, tai tiesa!

Noriu su Jumis pasidalinti, kaip tai veikia, nes tai naudinga ir Jums, ir man. Aš jums pažadu, jeigu Jūs tiksliai seksite šias instrukcijas ir neturėsite noro gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, negu tikitės ir per daug nesistengdami.

Pasiūlymas: perskaitykite tai porą kartų!!! Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir pinigai neprivers Jūsų laukti. Sutikite - tai paprasta!!! Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigu pervedimo operacija, ir jūsų indėlis yra tik 12 litų ir pora valandų internete. Svarbu: tai ne apgavystė, tai visiškai legalu ir jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Atkreipkit dėmesį: tiksliai sekite instrukciją ir 60000 litų ir dar daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.

Yra trys paprasti žingsniai:

1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia i žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir i sekančias banko sąskaitas. Visa tai įvykdžius, Jūs padarote paslaugą, ir svarbiausia - tai visiškai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate.


1. LT91 7300 0100 7638 5918

2. LT63 0075 8001 8782 6455

3. LT47 7010 4000 0150 7151

4. LT847 3000 1011 346 6622

5. LT91 7300 0100 9517 5206

6. LT64 7300 0100 9009 2407

Dabar išbraukite iš sąrašo Nr. 1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr. 6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį.

3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindine idėją, išplatinkite šitą straipsnį daugybėje forumų ir naujienų juostų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipsnį, tuo didesnės bus Jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.

Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 litų, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.

Tai kainuoja tik 12 litų ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!!
Užsiimkite tuo dabar, neatidėkite rytdienai!!! Laikas - pinigai!!!

O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate.

Tiesiog paprasta aritmetika: sakykim, iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia, kad uždirbsiu 10 litų būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
Dabar šie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų su jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės – tai jau 500 litų į sąskaitą. Toliau šie 25 žmonės daro po 200 patalpinimų su jūsų sąskaitos numeriu Nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmonės – jūsų pajamos - 2500 Lt. Toliau šitie 125 žmonės patalpinę po 200 pranešimų, į kuriuos taip pat atsako tik 5 žmonės. Jums tai duoda 12500 litų pajamų (jūs - 3 pozicijoje).

Toliau dar įdomiau: šitie 625 žmonės daro 200 patalpinimų su Jūsų sąskaitos numeriu Nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 litų. Paskaičiuokite, kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti. Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už 12 litų. Šiame versle svarbiausia buti sąžiningam. Kitaip nieko neišeis. Ar Jūs galite įsivaizduoti, kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šitą straipsnį, kaip ir Jūs?! Kiekvieną dieną internete pasirodo nuo 200 iki 500 naujų vartotojų. Ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Kokie šansai, kad jie užsinorės pamėginti save kokioje nors naujovėje??? Ar įsivaizduojate, kokios galimybės?! Nepagailėkite 12 litų ir pamatysite, kad visa tai – tiesa.
Puslapis 2 iš 3 «  1  | 3  »