ENEN ITIT RURU LTLT
Puslapis 5 iš 11 «  1  | 2  | 3  | 4  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  »
Autorius Idealus savaitgalis

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 18 Lapkričio 2008 18:54
[quote='Galateja1000']kur nors bahamu saloj. + 30 laipsniu. gulim deginames su trim draugem ant gultu sale jura osia ir vyrai vergauja :DD 10 su palmiu lapais veduoja ,trys vyrai vynuoges nesa ,kiti trys pedu masazus daro :DDD bl bl ot rojus butu :DDD[/quote]

feministe :D
Nežinomas  Parašyta: 20 Lapkričio 2008 18:13
as manau kad visur gerai kur esame kartu su draugu :)
Nežinomas  Parašyta: 20 Lapkričio 2008 22:47
aisku gerai pauzti su draugais :D pasimyleti su panele :) na dar butu idealu kokio extreamo pajausti :) (mano toks savaitgalis butu daugmaz) turiu klausima kodel visi cia tokie pasikele? :)
Nežinomas  Parašyta: 20 Lapkričio 2008 22:51
tai kodel jus tokie pasikele visi? :)

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 21 Lapkričio 2008 16:49
[quote='extreame']aisku gerai pauzti su draugais :D pasimyleti su panele :) na dar butu idealu kokio extreamo pajausti :) (mano toks savaitgalis butu daugmaz) turiu klausima kodel visi cia tokie pasikele? :)[/quote]

ish ko tu sprendi kad chia pasikelusiu yra? :D

inproofas, 36
Įrašai: 286
 Parašyta: 23 Lapkričio 2008 23:35
o tu nesileidi susimastyt, kad kazkas nepasikeles, o tesiok tu perziamo lygio?

murmur_, 32
Įrašai: 102
 Parašyta: 24 Lapkričio 2008 02:07
Nuvarai i Pacha, afteriauji Impulse, tada vaziuoji i belenkokia hata uz Vilniaus su daxuja picu ;D Voveres jas pasildo o tu tuo metu klausai pirmo gabalo is mano anketos, hm. Valgai uzsigerdamas Svyturio Baltu, tada pamyli pacia graziausia, saldziai miegi, nuveza su taksu namo. Ramu ;D

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 24 Lapkričio 2008 17:19
[quote='Frodi']Nuvarai i Pacha, afteriauji Impulse, tada vaziuoji i belenkokia hata uz Vilniaus su daxuja picu ;D Voveres jas pasildo o tu tuo metu klausai pirmo gabalo is mano anketos, hm. Valgai uzsigerdamas Svyturio Baltu, tada pamyli pacia graziausia, saldziai miegi, nuveza su taksu namo. Ramu ;D[/quote]

nieko toks! :D

inproofas, 36
Įrašai: 286
 Parašyta: 24 Lapkričio 2008 20:20
[quote='Frodi']Nuvarai i Pacha, afteriauji Impulse, tada vaziuoji i belenkokia hata uz Vilniaus su daxuja picu ;D Voveres jas pasildo o tu tuo metu klausai pirmo gabalo is mano anketos, hm. Valgai uzsigerdamas Svyturio Baltu, tada pamyli pacia graziausia, saldziai miegi, nuveza su taksu namo. Ramu ;D[/quote]


tas afteriauji impulse levai skamba ir vaziuoji i betkokia hata :D nu jei sodyba kokia tai galll

PuPa_, 34
Įrašai: 4
 Parašyta: 25 Lapkričio 2008 20:29
Mano idealus savaitgalis turetu prasideti 5dienio vakara klube arba kokiam geruliskame renginy, ar teminiame vakarelyje, tada tuc tuc iki ryto, po visko kur nors papusryciauti,arba afteriukyje arba ciliake suvalgyti italiska deserta,o tada miegooot, bet nebutinai namo :D po saldaus ir grozio miego reiketu paguleti vonioje su daug burbulu ir zvakiu,kad kunas akys ir protas atsipalaiduotu :)~~~ o sestadienio vakaras galetu buti ramesnis ir turiningesnis, pvz kelione iki juros paskaiciuoti krentanciu zvaigzdziu :D vaje..kai paneles duota valia fantazijai, vaikinai tikriausiai nespeja pildyti musu uzgaidu :D
Puslapis 5 iš 11 «  1  | 2  | 3  | 4  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  »