RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 4 iš 4 «  1  | 2  | 3  »
Autorius Muzikos kurimas
Nežinomas  Parašyta: 15 Kovo 2009 14:02
Ir aš norėjau, paklaust ,ar yra žmonių kuriančių muzika :)) Aš pati kuriu dainoms tekstus ir pati dainuoju, bet nesu labai gabi muzikai kurti :)) Tai jeigu yra žmonių kurie atsilieptų, rašykit man į skype - goblinas138 , arba į el. paštą [email protected] :)))
Nežinomas  Parašyta: 16 Birželio 2009 21:15
Ši žinute buvo ištrinta moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas  Parašyta: 14 Rugsėjo 2009 11:42
Kuriu muzona, pries kokius pora metu pradejau, ziaurai patiko, tik laiko daxuja atima kai idejas reik igyvendint :] Kuriu Electro,progressive, minimal... Su fl studio. Seip esu sukures tk 1 gabala iki galo, o seip daug kart buvau pradejes tik niekaip neuzbaigiu tu projektu, jei kas norit paklausyt duokit zinia :}
Nežinomas  Parašyta: 12 Spalio 2009 14:00
[quote='Ronaldo69']Kuriu muzona, pries kokius pora metu pradejau, ziaurai patiko, tik laiko daxuja atima kai idejas reik igyvendint :] Kuriu Electro,progressive, minimal... Su fl studio. Seip esu sukures tk 1 gabala iki galo, o seip daug kart buvau pradejes tik niekaip neuzbaigiu tu projektu, jei kas norit paklausyt duokit zinia :}[/quote]
noreciau paklausyt
Nežinomas  Parašyta: 16 Sausio 2010 13:31
Na muzika kuriu su Reason 4(+RECORD ir ReCycle). Darau Electro House mixu's :P iseina gana neblogi, jei kas nori pasiklausyt naujausia mix'a rasite ji cia http://www.youtube.com/watch?v=Bgix8wab6pA :)
Nežinomas  Parašyta: 1 Vasario 2010 11:41
Ši žinute buvo ištrinta moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo

Sion, 33
Įrašai: 12
 Parašyta: 7 Birželio 2010 13:12
Pradejau su abletonu nuo naujuju metu kurti, viska pats ismokau :)
galit paklausyt ka per ta laika esu padares :)
[url]http://soundcloud.com/sion-1/[/url]

Rebel_soul, 33
Įrašai: 1
 Parašyta: 10 Birželio 2010 13:01
aš tai darbuojuos su cubase ir nuendo :)
kažkada seniau su studio FL žaidžiau, bet kadangi universitete su pastaraisiais dirbam, tai ir lieku prie jų :) Nors tas programas dažniau naudoju garso apdirbimui, nei kūrybai :)

gagarinas, 47
Įrašai: 1
 Parašyta: 7 Birželio 2012 02:00
As pradejau su Reason, dabar bandau su FL studio....naudoju dazniausiai kitu firmu VST , tokius kaip Nexus,Omnisphere,stylus rmx,Razor,Massive
idomu zaist su visais zanrais :) jei kam idomu (linku deti negalima kaip supratau) susiraskit youtube tracka kuri dariau su fruity loops
TREECODE-silent alarm (turetu drugeliai skraidyt aplink lempa... :D )

xDreamer, 37
Įrašai: 2
 Parašyta: 18 Birželio 2013 00:30
Cubase pagrinde.
Puslapis 4 iš 4 «  1  | 2  | 3  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį