LTLT ENEN ITIT RURU
Puslapis 9 iš 12 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 10  | 11  | 12  »
Autorius Kokioje pardutuveje jums daugiausiai patinka rinktis drabuzhius?
Nežinomas  Parašyta: 13 Balandžio 2009 21:31
Drabužėlius perku : Mango, bershka, zara , P&b ir S. Oliver ir kt . Manau lietuvoje trūksta parduotuvių , kuriuose galima būtų rasti ypač stilingų drabužėlių , todėl niekada nepraleidžiu progos apsipirkti svetur:)
Nežinomas  Parašyta: 19 Balandžio 2009 18:53
Na aš dažniausiai apsiperku, ne Lietuvoje, nes čia ir brangiau ir užsienyje drabužių kokybė geresnė, beje didesnis pasirinkimas. ;]

Achujienas, 33
Įrašai: 78
 Parašyta: 21 Balandžio 2009 10:02
beabejo kad aprangos galerija

bledinukas, 39
Įrašai: 6
 Parašyta: 21 Balandžio 2009 23:59
New Yorker (kur gi be mylimiausios darbovietes?), Aprangos galerija, Bershka, Pull&Bear. Siaip Lietuvoj man ziauriai truksta H&M ir river island!
Nežinomas  Parašyta: 30 Balandžio 2009 04:41
:))) wow nieks nesikeicia musu society....
Nežinomas  Parašyta: 1 Gegužės 2009 23:46
Nesureiksminu ant drabuziu prisiuvineta firmos pavadinima , bet ir nesakau kad neperku.... kartais nusipirk paprastu paprasta , ir jis atrodo daug geriau nei su firmos zenkliuku.. ne viena karta asmeniskai isitikau pati, apsipirkineju next parduotuveje daugiauisiai...
Nežinomas  Parašyta: 3 Gegužės 2009 20:42
Zara, mango...
Nežinomas  Parašyta: 9 Gegužės 2009 21:33
Tie musu akropoliai tai disappointing... Megztiniai per kelis menesius susidrozia, dzinsai pirkti akro nusidevejo, eme irti siules, kai tuo metu pirkti Gariunuose vis dar puikiai laiko. Nemazai akropolio rubu gamina kitaicai su atitinkama kokybe, o gariunai daugiau is turkijos veza man atrodo ir todel atitinkama kokybe. Ne pati geriausia:) bet gan nebloga. Reiktu kada i lenkija, vokietija nushauti-ten vertu demesio rubu turetu buti.
Nežinomas  Parašyta: 12 Rugpjūčio 2009 07:52
Tadai nevisi protingi kaip tu :))))))))) Kol lietuvaites sugalvos taip padaryti man rodos prades sokoladinem varlem lyti ;)))))) Viskas taspats kas buvo pries 10 metu :)) Viena atsiveze tase is Paris :))) Tai kol daejo musu spekuliantams importuoti tai jau beveik visos Genutes arba Onutes turejo louis vittona ;) Ziurek praejo 10 metu bet nieks nesikeicia ;) Kol vienas/ viena nesuexperimentuoja tol zmones ir neperka ;) Ruselkiskas mastymas ;)
Nežinomas  Parašyta: 18 Rugpjūčio 2009 13:55
disquared2 , City man , Mexx , aprangos galerija ir pan. Bent kai nusiperki daikta sumoki daugiau, nei pirkti is visokiu pullnbeer bershku ir pan pigiasku skudurinu. vaiksto kas antras su tokiu pat drabuziu, o kokybe ju tai patylesiu. per menesi nublunka, issirsta ar adr koks besas nutinka jiem.
Puslapis 9 iš 12 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 10  | 11  | 12  »