ITIT RURU LTLT ENEN
Author Pirkimas internetu
Unknown  Posted: 7 July 2009 19:21
Sveiki, ką jūs manote apie drabužių pirkimą internetu? Vieni mano draugai jau gana seniai perka internetu, o kai kurie to niekada nedarė ir sako, kad niekada nedarys :) Juk dabar atsidarė nemažai kokybiškų ir patikimų parduotuvių. Pvz., esu porą kartų pirkusi iš pigu.lt. Visai neseniai pirkau 4kids.lt. Kaip perkalbėti užsispyrusius žmones? :)
Unknown  Posted: 17 August 2009 18:01
Manau tai labai patogus budas ;) Todel kad nereikia dealinti su kokiom kobrom arba voverem prie kasos.... matyti suraukta snukeli :) Kitas pliusas nereikia eilese suda malti... Nes kaip zinai Vilniaus mergaites yra naglokos kai prasideda ispardavimai ;)))) Taip kad yra daug pliusu perkant internetu ;)) sutaupoma laiko ir nereikia dealinti su BS... ;) manau tai tikrai svarbu ;)
Unknown  Posted: 7 October 2009 18:13
perku ne tik drabuzius is internetiniu parduotuviu, bet ir buitine technika, bei namu apyvakos daiktus:) neseniai nusipirkau is top shopo konvenkcine krosnele, nes neturejau normalios orkaites. labai patinka gamint maista, tai labai dziaugiuos siuo daiktu. Greit iskepa maistas, ir jis nepraranda sultingumo, kaip kepant orkaiteje:)

Llion, 39
Posts: 3
 Posted: 1 November 2009 07:49
o as tai irgi nieko pries internetines parduotuves. nebuvo gerai buvo, atsirado taip pat gerai :)
Unknown  Posted: 17 November 2009 19:43
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Unknown  Posted: 17 March 2010 10:29
www.enamams.lt - nauja el.parduotuve.

Trugdiz, 41
Posts: 1
 Posted: 20 March 2010 09:57
El. parduotuve - WWW.DIDZIAUSIAS.LT

Smaikscios, idomios, reikalingos, nepakeiciamos, crazy, gedinancios ir dar visokios dovanos, daiktai, prekes, prietaisai, paslaugos....

buikas1, 31
Posts: 1
 Posted: 20 March 2010 23:23
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.

Linnuttex, 41
Posts: 4
 Posted: 6 May 2010 17:40
na,as esu pirkus is keliu Lietuvisku internetiniu parduotuviu apatinius rubelius t.y. naktinukus ir kolkas nenusivyliau... :)

guren, 31
Posts: 8
 Posted: 8 August 2013 23:44
Ar esate pirkusios kosmetines priemones sampunus kremus kaukes arranku krema internetu apart technikos ir drabuziu ?
Rodyti visus
Game "Flirt"
Birthday Today