ITIT RURU LTLT ENEN
Blogs

Fm :)

sveiki!

gal reiktu labai nebrangiai, tikru ir labai kokybisku kvepalu ? platinu FM firmos kvepalus. tai tokie patys kvepalai kaip Sarmoje ar kitose garsiose parduotuvese, tiktai uz daug mazesne kaina ju kvapas issilaiko net dvi dienas yra net apie 200 kvapu kaina- 30ml-40Lt, o 50ml-61Lt

jei susidomesi, parasyk ! rengiu susitikimus, konsultuoju ! ;)
Laba diena, LLLLLLL,

Svajojate apie finansinę nepriklausomybę, apie dalykus, kuriuos gyvenime galite daryti tik tokius, kokius norite, kurie Jus džiugina? Tuomet šis pasiūlymas būtent Jums!

Mes šiuo metu dirbame su projektu didelėje tarptautinėje kompanijoje, kuri atidarė virš 40 ofisų visame pasaulyje per 4 metus ir ieškome motyvuotų žmonių, kurie norėtų prisijungti prie mūsų verslo. Mūsų kompanija turi paprastą planą, kuris garantuoja didelį plėtimosi potencialą ir nemažas pajamas.

Ši informacija yra apie FmGroup kvepalus. Internetinis puslapis www.fmgroup.lt
Kitos salis raste cia: http://lt.fmgroup.dega.com.pl/index.php?dzid=39&did=8
FmGroup kvepalų kolekciją sudaro 163 alternatyviu garsiausių firmų kvapų. FmGroup kvepalų kaina yra prieinama kiekvienam is musu, jei lygintume gana aukstas kainas parduotuvese, ir islaiko auksciausius kokybes standartus.
Kompanija jums siulo platu produktu pasirinkima. Tai- kvepalai, dezodorantai, skutimosi putos, dušo žėles, kūno losjonai, rankų bei nagų kremai. Visus siuos produktus galite pasirinkti pagal megstama kvapą.

FmGroup produktus gamina pati patikimiausia bei didžiausia kvepalu laboratorija DROM , kuri turi 100 metų tradicijas bei dirba su pačiom įžymiausiom pasaulio kompanijom, kaip: Versace, Lancome, Avon, Gucci, L’Oreal Escada, Wella, Johnson & Johnson ir kitomis.

Du kartus per metus FmGroup kompanija atnaujina kvepalų kolekciją 20 pačiais naujaisiais kvepalais, išimdama iš apyvartos senesnius ir ne tokius populiarius kvapus.

Uzdarbis FM klubo nariams yra neribotas:
33% nuolaida produktams
Akcijų metu papildomos nuolaidos iki 40 % ir daugiau.
Ismokami 3% - 21% komisiniai, kurie priklauso Jusu ir nuo Jusu grupes apyvartos apimties.
Papildomi 8,5% nuo pasaulinio kompanijos pelno, kurie isdalinami Orchideju klubo nariams.
Specialus apdovanojimai – Mercedes automobiliai.

Nuostabiausia tai, kad norint tapti FmGroup distributoriumi nieko nekainuoja. Jums tereikia įsigyti startinį paketą, kuriame yra 163 mėginėliai, katalogas, marketingo planas ir kiti reikalingi dalykai. Šiam jusu darbo irankiui išleisite tik 160 lt.
Nedidelė investicija garantuoja greitą augimą bei puikus rezultatus, kurie priklauso tik nuo Jūsų pačių pastangų.

Didžiausia nauda, kurią jums siūlo fm group:
• Pačių populiariausių bei žinomiausių firmų alternatyvus kvapai, kurių kaina yra 4-10 kartu žemesnė nei parduotuvese. Tuo paciu metu kokybe islaikoma ypač aukšta. Tai faktas!
• Moteriškų kvepalų (Parfum) po 30ml ir po 50ml konsistencija susideda is 20% kvapiuju esenciju, o vyriškų (Eau de Parfum) po 50ml bei po 100ml -16% kvapiuju esenciju.. Dauguma kvepalų, kuriuos žmonės įsigyja kitur,kvapiuju esenciju konsistencija yra daug mažesnė. Tokie kvepalai yra Eau de Toilette, kurių sudėtyje yra tik 6% - 8% kvap.esenciju.. Tuo budu FM kvepalai yra stipresni ir aromatas issilaiko daug ilgiau.
• Tam, kad jums pasisektu, jums nereikia žinių, patirties, ilgų pristatymų bei reguliarių išbandymų.
• Jūs turite galimybę kurti verslą, bet kurioje iš 46 pasaulio šalių. Ir tai galite daryti tiesiog būdami namie. Čia Jūs galite kontroliuoti bei kurti savo verslą internetu.
• Jums nereikia turėti patirties naudotis internetu, nes Jums visada padės Jūsų rėmėjas. Vienintelis dalykas, ko Jums reikia, tai entuziazmas, nuoseklumas ir didelis troškimas pasiekti savo tikslą.
• FmGroup nėra privalomų pardavimų kiekio. Per metus tereikia isgyti uz 103,26 taškus kad išlikti jų distributoriumi. O tam, kad gautumėte komisinius iš savo grupės taškų, Jums tereikia nusipirkti produktų tik už 34,42 Lietuvoje taškus per mėnesį.
• Registracija I kompanija internetu ON-LINE, labai viskas paprasta ir patogu, mazai popierizmo.

Išsamią informaciją rasite marketing- prezentacija plane. Mums svarbi Jūsų nuomonė, todėl laukiame atsakymo į šitą FmGroup verslo pasiūlymą.

FmGroup distributorė/rėmėja
Giedre Budreckyte
Mob.: +370 637 68986
Skypas: bagiraa17
FM group - Tai auksciausios kokybes kvepalai moterims, parfumuotas vandenuo vyrams, tualetinis vanduo vaikams, losjonai po skutimosi, prausimosi geliai, kuno balzamai, dezodorantai ir kitos prekes.
Kvepalai sukurti specialistu ikvepti - ZIMIAUSIU KVAPU NATOMIS.

FM zenklo prekes gaminamos is kvapu kompoziciju, kurias kuria pasaulinis sios srities lyderis DROM Fragrances (Drom – tai laboratorija, kurianti kvapus garsiausioms pasaulio firmoms). FM kvapai yra sukurti is geriausiu komponentu, o aprengti galantiskais, vienodais įpakavimais. Tai rodo, kad musu produktai jungia savyje labai gera kokybe ir patrauklia kaina. Taigi jeigu svarbiausias Jums yra produktas, kuri perkate, o ne jo ireminimas - FM kvepalai skirti butent JUMS.

Jei Jus is Klaipedos as galiu atvykti pas Jus su visu kvapu meginukais ir isirinksite kvapa pagaminta butent Jums!
Surinke didesne kompanija gausite dovanu!!!
______________________________________________________
Jei Jus norite kvepeti originaliai, GREITAI uzsidirbti (be jokiu isipareigojimu) ir patys nuspresti, kiek norite uzsidirbti. Jums tereikia parasyti i auksciau nurodyta el.pasta ir as Jums papasakosiu kaip tai lengva padaryti.
Isnaudokime KRIZE savo naudai!
Comments(0)
No Data Found
Post a Comment
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Voting Poll

Trugdiz, 38
Kaip plaunate grindis ?
Švenčia gimtadienį