RURU LTLT ENEN ITIT
Blogs

Muzika ir video

2009 03 23 | keywords: muzika, ir, video

+4

Ar tau patinka klausyti muzikos? Ar žinai, kad panašią muziką klausantys žmonės greičiau susidraugauja? Įkelk mėgiamos muzikos [url]http://www.pazintys.lt/profile/edit_audio/index.php[/url] į savo anketą ir pamatysi, kaip greitai atsiras naujų draugų, kurių muzikos skonis toks pat!
O gal turi tau YPATINGAI patinkančius video vaizdelius [url]www.pazintys.lt/profile/edit_video/index.php[/url]? Parodyk juos ir kitiems! Tavo anketą peržiūrėję asmenys pamatys ir video įrašus, parašys tau laišką arba komentarą, o gal net norės susidraugauti? Tik pagalvok, kiek susirasi naujų draugų!
Kaip tai veikia? Viršutinėje meniu juostoje spausk „Info“ -> „Keisti mano muziką“/ „Keisti mano video“ ir įkelk failus. Atkreipk dėmesį, jog muzikinius kūrinius gali įkelti iš savo kompiuterio, o video įrašai gali būti talpinami iš tavo kompiuterio arba iš kurio nors internetinio tinklalapio. Sužinok daugiau apie muzikos [url]http://www.pazintys.lt/profile/edit_audio/index.php[/url] ir video [url]http://www.pazintys.lt/profile/edit_video/index.php[/url] įkėlimą spusteldamas nurodas!
Comments(1)
dievazas (Dievazas, 38) 2009 Lapkričio 23 06:36  
Visai neblogai butu, jei butu talpinama daugiau video klipu. Nes Siuo metu galima isideti daugiausia tik 2.

Post a Comment
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Voting Poll

Trugdiz, 38
Kaip plaunate grindis ?
Švenčia gimtadienį